Menadżer Kownackiego na temat transferu

Menadżer Kownackiego na temat transferu

01.01.2017; 13:40
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: weszlo.com | Foto: LN/RoG

 

Jednym z zawodników, którzy w 2017 roku mogą odejść z Lecha Poznań jest Dawid Kownacki. Młodzieżowy reprezentant Polski pod koniec rundy jesiennej prezentował dobry poziom, dlatego ponownie jego osobą zainteresowali się skauci zagranicznych klubów.

Mało prawdopodobny wydaje się być transfer Dawida Kownackiego już w przerwie zimowej. Napastnik liczy przede wszystkim na regularną grę przed zbliżającymi się Młodzieżowymi Mistrzostwami Europy.

 

- Podchodzimy bardzo spokojnie jak pewnie większość chłopców, którzy są w U-21. Kilku z nich zadaje sobie pytanie – teraz czy latem? Wiadomo, że przed MME trzeba zastanowić się, gdzie będzie większa szansa na grę – w nowym otoczeniu na zachodzie czy w Polsce. Wydaje mi się, że w Ekstraklasie - powiedział menadżer Marcin Kubacki w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego weszlo.com.

Dawid Kownacki

Dawid Kownacki w obecnym sezonie wystąpił w trzynastu spotkaniach Lotto Ekstraklasy, w których strzelił cztery gole. Ponadto ma na koncie jedno trafienie w trzech meczach Pucharu Polski.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS