Mihai Radut na testach w Lechu!

Mihai Radut na testach w Lechu!

03.01.2017; 11:54
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Wczoraj informowaliśmy Was o wiadomościach SMS wysłanych do kibiców, którzy kupili karnet na mecze Lecha Poznań. Poinformowano o testach medycznych zagranicznego zawodnika. Okazuje się, że jest nim Mihai Radut.

Mihai Radut urodził się 18 marca 1990 roku w miejscowości Slatina. Piłkarz występujący na pozycji skrzydłowego na początku swojej kariery reprezentował barwy młodzieżowego zespołu Sportingu Lizbona, skąd trafił do rumuńskiej drużyny Curtea de Arges. Od lipca 2010 roku grał dla Steauy Bukareszt, by następnie podpisać kontrakt z Pandurii Targiu Jiu. Rumun był łączony z Lechem Poznań już latem 2016 roku, ale ostatecznie postanowił wyjechać do Hatta Club, z którym rozwiązał umowę.

 

Mihai Radut we wtorek przechodzi testy medyczne w Lechu Poznań, po czym ma podpisać półroczną umowę z klubem. Kolejorz będzie miał jednak możliwość przedłużenia o kolejne trzy lata.

26-letni zawodnik łącznie na boiskach ligi rumuńskiej wystąpił w 157 spotkaniach, w których strzelił 15 goli i 16-krotnie asystował. Na swoim koncie ma również sześć występów w rozgrywkach Ligi Europy.

Lech Poznań

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS