Nagroda dla Makiego

Nagroda dla Makiego

25.08.2017; 12:55
Dodał: Maciej Olejniczak | Źródło: LN/PZPN | Foto: PZPN

 

Większość z nas oczekuje z niecierpliwością piątku, myśląc już o weekendzie. Dla wielu osób są to dni wolne, podczas których mogą się zregenerować oraz odpocząć. Dla jednego z zawodników Lecha Poznań oczekiwanie na dzisiejszy piątek było czasem szczególnym.

Dzisiaj selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka ogłosił listę powołanych zawodników z polskiej ekstraklasy na najbliższe zgrupowanie. O powołaniu skrzydłowego Lecha Macieja Makuszewskiego mówiło się już od kilku dni, ale to dzisiaj oficjalne stało się, że lechita w niedziele po meczu z Arką uda się do Warszawy na zgrupowanie. Wśród powołanych zawodników jest również kilku zawodników mających w przeszłości występy w poznańskim Lechu. Są to obrońcy Marcin Kamiński, Jan Bednarek oraz Tomasz Kędziora, pomocnicy Karol Linetty, Sławomir Peszko oraz napastnik Robert Lewandowski.

 

Reprezentacja Polski na początku września rozegra kolejne dwa spotkania, które mogą przybliżyć Polaków do awansu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w 2018 r. w Rosji. Polacy 1 września rozegrają mecz z Danią, natomaist 4 września z Kazachstanem. Makuszewski w przeszłości grał w młodzieżowych reprezentacjach Polski (U-15 oraz U-21).

W obecnym sezonie pomocnik Lecha rozegrał 12 spotkań, zdobywając jedną bramkę oraz pięć asyst. 

Komentarze: (1):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS