Napastnik z Grecji na celowniku Lecha!

Napastnik z Grecji na celowniku Lecha!

30.12.2017; 13:52
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: filathlos.gr | Foto: LN/RoG

 

Nie jest tajemnicą, że Lech Poznań zamierza zimą sprowadzić nowego napastnika. Tymczasem greckie media poinformowały, że w kręgu zainteresowań Kolejorza znalazł się Pedro Conde z greckiego PAS Giannina.

- Lech Poznań jest poważnie zainteresowany napastnikiem PAS, Pedro Conde i przygotowuje się do złożenia propozycji transferowej - możemy przeczytać w serwisie internetowym filathlos.gr. - Conde został wybrany przez samego Andrzeja Juskowiaka - kontynuują greccy dziennikarze.

 

Skaut Kolejorza miał obserwować hiszpańskiego napastnika w ostatnich meczach, w tym w starciu przeciwko Olympiakosowi Pireus. 29-letni napastnik w obecnym sezonie wystąpił w jedenastu meczach ligi greckiej, zdobywając w nich siedem bramek. Wcześniej Conde grał dla hiszpańskiej Meridy, czy rezerw Granady.

W lidze greckiej gra od lipca 2016 roku. Do tej pory wystąpił w 36 meczach, a jego dorobek do 20 goli i 3 asysty. Ponadto ma na koncie jedno trafienie w dwóch spotkaniach eliminacji Ligi Europy. Jego kontrakt z PAS Giannina wygasa w czerwcu 2019 roku.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS