Nicklas Barkroth oficjalnie w Lechu!

Nicklas Barkroth oficjalnie w Lechu!

19.06.2017; 15:59

 

Nicklas Barkroth zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Szwedzki skrzydłowy pomyślnie zdał testy medyczne, a następnie podpisał 4-letni kontrakt z klubem - czytamy w oficjalnym komunikacie.

- Przyznaję, że sprowadzenie Nicklasa było jednym z naszych priorytetów na to okienko transferowe i podpisanie kontraktu jest dla nas bardzo dobrą informacją  Bärkroth to jeden z najlepszych skrzydłowych ligi szwedzkiej, ma na swoim koncie zarówno tytuły mistrzowskie, jak i występy w reprezentacji Szwecji. Jego nastawienie do gry, ofensywne i agresywne usposobienie na pewno spodoba się poznańskiej publiczności - powiedział prezes Karol Klimczak dla lechpoznan.pl.

 

Z podpisania kontraktu podpisany jest również sam zainteresowany. - To wspaniałe uczucie. Od samego początku Lech sprawił na mnie bardzo dobre wrażenie. Zależy mi na tym by grać w klubie walczącym o trofea, chcę zdobywać z nim tytuły, grać w europejskich pucharach. Kolejorz ma dobrego trenera, mocną kadrę, to dla mnie krok do przodu, chce się rozwijać - przyznał Barkroth.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS