Nowa twarz na treningu

Nowa twarz na treningu

13.04.2017; 19:15
Dodał: Perzan | Źródło: Sportowe Fakty | Foto: LN/Perzan

 

Podczas czwartkowych zajęć do zespołu Lecha dołączył Bartosz Przybysz – młody bramkarz juniorskiej ekipy Kolejorza, który występował do tej pory w Centralnej Lidze Juniorów.

 

Powołanie na trening pierwszej drużyny młodego Przybysza to znak od trenera Bjelicy, że jest on brany w przyszłości pod uwagę w budowaniu pierwszej drużyny. Może to też być nagroda za dobrą dyspozycję bramkarza w Centralnej Lidze Juniorów. Bartosz ostatniego gola w juniorskich rozgrywkach stracił jeszcze 1 marca – w starciu z Gwarkiem Zabrze (7:1). Od tamtej pory jest niepokonany na tym szczeblu.

17-latek był jednym z czterech golkiperów, którzy wzięli udział w zajęciach. Oprócz Jasmina Buricia i Matusa Putnockiego, był obecny także golkiper rezerw, Miłosz Mleczko.

Do pełnej dyspozycji wrócili Darko Jevtić oraz Tomasz Kędziora, którzy po niedzielnym starciu z Legią narzekali na drobne urazy. Zabrakło jednak Tymoteusza Puchacza, Marcina Wasielewskiego, Victora Gutierreza oraz Pawła Tomczyka. Wyżej wymieniona czwórka grała w środę w rezerwach przeciwko Wdzie Świecie (1:0).

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS