Oficjalnie: Kamiński w Stuttgarcie!

Oficjalnie: Kamiński w Stuttgarcie!

07.06.2016; 17:59
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: Twitter/VfB.de | Foto: LN/VfB

 

To już potwierdzone! Marcin Kamiński, który nie przedłużył wygasającego w czerwcu kontraktu z Lechem Poznań, znalazł nowego pracodawcę. Będzie nim niemiecki VfB Stuttgart!

Już wcześniej informowaliśmy o tym, iż spadkowicz z Bundesligi jest zainteresowany pozyskaniem byłego reprezentanta Polski. We wtorkowe popołudnie VfB potwierdził, iż były stoper Kolejorza przeszedł pozytywnie testy medyczne. Z transferu jest zadowolony trener niemieckiego klubu, Jos Luhukay - Doceniamy zaangażowanie Marcina. Ma on wielki potencjał i chce zrobić kolejny krok w swojej karierze w VfB. Zawodnik jest zmotywowany, aby pomóc VfB i, naszym zdaniem, szybko odnajdzie się w Niemczech - czytamy na oficjalnej stronie.

 

VfB to klub 2. Bundesligi. Awans do najwyższej klasy rozrywkowej w Niemczech to cel numer jeden "Kamyka". - VfB jest moją  pierwszą drużyną poza granicami Polski. Tutaj w Stuttgarcie, w klubie z długą historią, chcę zrobić kolejny krok w karierze. Chcę zostać lepszym zawodnikiem. Uważam, że VfB należy się gra w Bundeslidze. Będziemy walczyć o awans i to wyzwanie motywuje mnie jeszcze bardziej - mówi Marcin Kamiński.

Kamiński przez 11 lat bronił niebiesko-białych barw. Z Lechem zdobył dwa mistrzostwa Polski oraz Superpuchar. Przez całą swoją karierę w Lechu wystąpił w ponad dwustu meczach Kolejorza, strzelił dziesięć goli.

Komentarze: (1):
  • Szkoda że za darmo poszedł, jego wartość spadła ostatnio ale moje zdanie jest takie że chociaż 1mln euro klub na nim powinien zarobić.

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS