Oficjalnie: Kostevych w Lechu Poznań!

Oficjalnie: Kostevych w Lechu Poznań!

11.01.2017; 15:09

 

Lech Poznań zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakontraktował nowego zawodnika. Dzisiaj czteroletnią umowę z klubem podpisał Volodymyr Kostevych - potwierdza oficjalna strona internetowa Kolejorza.

Lewy obrońca z ukraińskich Karpat Lwów we wtorek pomyślnie przeszedł testy medyczne, dzięki którym mógł dzisiaj związać się kontraktem z Lechem Poznań. Obie strony zdecydowały się podpisać czteroletnią umowę, a więc będzie ona obowiązywała do grudnia 2021 roku.

 

- Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu. Dla mnie przejście do Lecha to okazja do podniesienia swoich umiejętności. Chcę grać o trofea, a wiem że w tym klubie jest to możliwe. Staram się grać jak nowoczesny skrajny obrońca. Często włączam się do gry ofensywnej, lubię zagrywać piłkę w pole karne. Najważniejsze dla mnie jest dobro drużyny - powiedział Volodymyr Kostevych.

Volodymyr Kostevych
fot. Lech Poznań / lechpoznan.pl / fot. Adam Ciereszko

Z przeprowadzonego transferu zadowolony jest również Piotr Rutkowski. - Chcieliśmy mieć w zespole ofensywnie grającego lewego obrońcę. Liczymy na to, że spełni on nasze oczekiwania. Dzięki temu transferowi na każdej pozycji mamy mocną rywalizację - podsumował wiceprezes Lecha Poznań.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS