Parasol ochronny Nenada Bjelicy

Parasol ochronny Nenada Bjelicy

28.12.2016; 09:15
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

 

Przedstawiciele Lecha Poznań zamierzają wrócić do racjonalnej polityki trenerskiej, dlatego nie zamierzają zwalniać trenera Nenada Bjelicy w przypadku, kiedy zespół pod wodzą Chorwata nie awansuje do europejskich pucharów - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

Na dobry początek warto przytoczyć trochę statystyk. Od kiedy za pion sportowy opowiada Piotr Rutkowski, to średnio trenerzy Kolejorza pracują na Bułgarskiej około 550 dni. Warto jednak podkreślić, że średnia została zachwiana w ostatnim czasie, dlatego poznaniacy zamierzają wrócić do racjonalnej polityki trenerskiej.

 

Warto bowiem przypomnieć, że Maciej Skorża po zdobyciu mistrzostwa Polski nie zapanował nad drużyną, która popadła w wielki kryzys. Jego miejsce zajął wówczas Jan Urban, ale i jego już przy Bułgarskiej nie ma, ponieważ nowym szkoleniowcem Lecha Poznań został Nenad Bjelica.

Nenad Bjelica

- Od właścicieli bije optymizm, bo Chorwat jak na razie wykonuje bardzo dobrą pracę. Mistrzostwo nie jest stracone, bo Lech traci do liderujących Jagiellonii i Lechii siedem punktów. Jednak bez względu na końcowy wynik, padła deklaracja, że zostanie na kolejny sezon nawet jeśli zajmie miejsce poza ligowym podium. Taki jest plan działaczy Kolejorza - czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS