Paszport dla Jasia!

Paszport dla Jasia!

12.01.2017; 07:54
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

Jasmin Burić od ponad 2 lat stara się zdobyć polskie obywatelstwo. Do tej pory bezskutecznie. Jego wnioski były wiecznie odrzucane przez kancelarię byłego prezydenta, Bronisława Komorowskiego. Teraz sytuacja może się zmienić - do akcji wkroczyli kibice, którzy chcą pomóc sympatycznemu bramkarzowi.

 

We wtorek, w godzinach wieczornych, na Twitterze zadebiutował hasztag #paszportdlaJasia. Fani szybko podchwycili pomysł i zaczęli rozpowszechniać tę słuszną ideę, zasypując wiadomościami m.in. obecną głowę państwa - Andrzeja Dudę. Kibice póki co nie doczekali się odpowiedzi od prezydenta, aczkolwiek sprawą zajął się już kto inny. Mowa tu o polityku PiS-u, Szymonie Szynkowskim vel Sęku, który jest posłem na Sejm pochodzącym z Poznania.

Pan Szynkowski obiecał się poruszyć temat i zrobił to jeszcze tego samego dnia. Wieczorem napisał na swoim twitterowym koncie: "Podjąłem już działania. Informacje co dalej w sprawie #paszportdlaJasia przekażę do końca tygodnia". Miejmy nadzieję, że dzięki temu temat polskiego paszportu, dla mieszkającego w Poznaniu od 8 lat Buricia, wreszcie zostanie zrealizowany. 

Przypomnijmy, że sprawa jest też bardzo ważna dla samego Lecha, ponieważ w kadrze po sprowadzeniu Ukraińca, Włodymyra Kostewycza, znajduje się już trzech graczy spoza Unii Europejskiej. Jak wiadomo na boisku w jednym momencie przebywać tylko dwóch takich piłkarzy. Polskie papiery pomogłyby rozwiązać tę kwestię.

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS