Pięciu lechitów wraca z wypożyczeń

Pięciu lechitów wraca z wypożyczeń

08.06.2017; 17:07
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Piłkarze Lecha Poznań rozjechali się na letnie urlopy. Do treningów wrócą już 19 czerwca, a na pierwszych zajęciach ma pojawić się pięciu wypożyczonych zawodników - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

W rundzie wiosennej działacze Lecha Poznań wypożyczali do innych klubów Dariusza Formellę, Szymona Drewniaka, Jakuba Serafina, Kamila Jóźwiaka oraz Roberta Gumnego. Cała piątka ma pojawić się na pierwszym treningu zespołu w nowym sezonie.

 

Formella reprezentował barwy Arki Gdynia, natomiast Drewniak z Górnikiem Łęczna spadli do pierwszej ligi. Środkowy pomocnik strzelił w ostatnim sezonie cztery gole i tyle samo razy asystował. Trzydzieści meczów na koncie ma Jakub Serafin, grający w drużynie Drutex Bytovia Bytów.

Szymon Drewniak

Ponadto w pierwszoligowych GKS Katowice i Podbeskidziu Bielsko-Biała grali kolejno Kamil Jóźwiak i Robert Gumny. - W klubach, do których byli wypożyczeni mieli do wykonania dużo pracy. Robert grał bardzo dobrze. Kamil miał dobre momenty, ale zdarzały mu się też słabsze - powiedział trener Nenad Bjelica.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS