Piłkarze Lecha wznowili treningi!

Piłkarze Lecha wznowili treningi!

09.01.2017; 13:05
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

 

Drużyna Lecha Poznań rozpoczęła dzisiaj przygotowania do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Na pierwszych zajęciach zabrakło między innymi trenera Nenada Bjelicy, który utknął na trasie do stolicy Wielkopolski - czytamy na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Na pierwszych zajęciach Kolejorza zameldowało się dwudziestu jeden zawodników. Zabrakło wypożyczonych Kamila Jóźwiaka, Roberta Gumnego oraz Dariusza Formelli. Naturalnie nie było już Paulusa Arajuuriego, a z całym zespołem nie trenował Tomasz Kędziora. Prawy obrońca jest przeziębiony, dlatego nie wybiegł na boczne boisko przy INEA Stadionie.

 

Dzisiejszy trening poprowadzili trenerzy Rene Poms oraz Martin Mayer. Zabrakło wspominanego Nenada Bjelicy, który przez atak zimy utknął w drodze do Poznania. W stolicy Wielkopolski zameldował się za to Mihai Radut, który nie tak dawno podpisał kontrakt z Kolejorzem.

Nenad Bjelica

Dodajmy, że piłkarze Lecha Poznań w najbliższych dniach będą trenowali na sztucznym boisku przy INEA Stadionie. W sobotę rozegrają swój pierwszy mecz towarzyski, a rywalem będzie trzecioligowy Sokół Kleczew.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS