Poważne osłabienia przed meczem z Pogonią

Poważne osłabienia przed meczem z Pogonią

08.09.2017; 20:16
Dodał: Perzan | Źródło: GOL24.PL | Foto: -/-

 

Po przerwie na mecze reprezentacji czas na powrót do Ekstraklasy. Piłkarzy Lecha czeka wyjazd do Szczecina, który okazuje się bardzo problematyczny. "Kolejorz" pojedzie na północ poważnie osłabiony. Ze względów zdrowotnych, w najbliższym meczu z Pogonią mogą nie zagrać Maciej Makuszewski, Radosław Majewski i Darko Jevtić. W dodatku zawieszony jest także Maciej Gajos.

Nenad Bjelica może mieć spory ból głowy przed spotkaniem z "Portowcami". Drużyna Macieja Skorży pokonała już Lecha w tym sezonie, w ramach Pucharu Polski. W najbliższym meczu muszą więc zajść duże zmiany, by nie powtórzyć błędu sprzed kilku tygodni. Problemem trenera Bjelicy jest też fakt, że niedostępnych na to spotkanie będzie aż czterech kluczowych graczy.Po zgrupowaniu kadry Adama Nawałki liczyliśmy na to, że wysoka forma Makuszewskiego pomoże poznańskiej drużynie w starciu przeciwko Pogoni. Okazuje się, że skrzydłowy od kilku tygodni gra na lekach przeciwbólowych. - Makuszewski nie wrócił ze zgrupowania kadry w idealnym stanie. Ma kłopoty z kolanem, choć nie są one zbyt poważne. Decyzję co do jego występu podejmiemy po ostatnim treningu - wyjaśnił Nenad Bjelica.

Wciąż nie wiadomo, co z Darko Jevticiem. Ofensywny gracz wrócił do zdrowia, ale nie jest w pełni sił - nie ma więc szans na pełny jego występ w Szczecinie. Urazu nabawił się także Majewski. W poprzednim meczu z Arką Gdynia, pomocnik Lecha doznał kontuzji stawu skokowego, której nie zdążył wyleczyć na czas. - W przypadku Radka nie chcemy ryzykować. Najprawdopodobniej wróci na kolejne spotkanie z Koroną Kielce - powiedział trener Bjelica. Zawieszony za bezpośrednią czerwoną kartkę jest także Maciej Gajos.

Opiekun naszej drużyny może mieć problem z ułożeniem drugiej linii na mecz ze szczecińską Pogonią. Rezultat dokonanych, wymuszonych zmian poznamy w niedzielę, 10 września. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS