Problemy kadrowe Lecha Poznań

Problemy kadrowe Lecha Poznań

06.05.2017; 11:13
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Drużyna Lecha Poznań przygotowuje się do kolejnego spotkania w Lotto Ekstraklasie. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy w niedzielę zmierzą się na wyjeździe z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza, a sztab szkoleniowy nie będzie mógł skorzystać z usług aż pięciu zawodników – czytamy w oficjalnym komunikacie klubu.

Kontuzji w ostatnim meczu Pucharu Polski z Arką Gdynia nabawili się Dawid Kownacki oraz Darko Jevtić. Urazy wykluczają obu zawodników z niedzielnego spotkania przeciwko Niecieczy. –  Darko ma większy problem. Mówimy o stłuczeniu, ale nie wiemy jak poważny jest to uraz. Więcej będziemy wiedzieli w przyszłym tygodniu – powiedział trener Nenad Bjelica na przedmeczowej konferencji prasowej.

 

Z powodu kontuzji nie będzie mógł również wystąpić Nicki Bille Nielsen. – Zmaga się z problemem mięśniowym – wyjaśnił szkoleniowiec Kolejorza. Gdyby tego było mało, to sztab szkoleniowy Lecha Poznań nie może liczyć na Abdula Aziz Tetteha, który będzie pauzował za nadmiar żółtych kartek. Ponadto pamiętajmy, że rehabilitację po artroskopii kolana przechodzi Elvis Kokalović.

– Mamy do dyspozycji Makuszewskiego, Wilusza, Pawłowskiego czy Raduta. Niewykluczone, że do Niecieczy zabiorę dwóch młodych piłkarzy – podsumował trener Nenad Bjelica.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS