Przedłużenie kontraktu Robaka

Przedłużenie kontraktu Robaka

30.12.2016; 11:49

 

Marcin Robak będzie kontynuował karierę w Lechu Poznań. Obecny kontrakt doświadczonego napastnika powinien zostać niebawem przedłużony o kolejny rok - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Obecna umowa Marcina Robaka z Lechem Poznań wygasa w czerwcu 2017 roku, aczkolwiek zawarto w niej zapis umożliwiający automatyczne przedłużenie o dwanaście miesięcy. - Jeśli już nie została spełniona, stanie się to lada moment. Właściwie można powiedzieć, że Marcin zostanie w Poznaniu na kolejny rok - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

 

Klauzula umożliwiająca automatyczne przedłużenie umowy dotyczy liczby występów Marcina Robaka w barwach Lecha Poznań. Nie będzie najmniejszych problemów z jej wypełnieniem, dlatego 34-letni napastnik w sezonie 2017/2018 powinien wciąż reprezentować barwy Kolejorza.

Sam zawodnik nie ukrywa, że w rundzie wiosennej powalczy o koronę króla strzelców Lotto Ekstraklasy. - Jasne, że chciałbym po raz drugi w karierze zostać królem strzelców. Po drodze może się jednak jeszcze wiele zdarzyć, jesteśmy dopiero tuż za półmetkiem. Tak naprawdę to dopiero niedawno odkryłem, że w klasyfikacji jestem w ścisłej czołówce - przyznał Marcin Robak.

Marcin Robak

Wiosną zapowiada nam się zażarta walka o pierwszy skład Kolejorza. Oprócz wspominanego Marcina Robaka jest jeszcze bowiem Dawid Kownacki, a do zdrowia wraca również Nicki Bille. Tym samym w najbliższych dniach nie powinniśmy spodziewać się transferu kolejnego napastnika. Nowy snajper mógłby trafić na Bułgarską latem. - Będziemy wtedy gotowi, żeby sięgnąć po atakującego - podsumował wiceprezes Piotr Rutkowski. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS