Przewidywany skład Lecha na Legię

Przewidywany skład Lecha na Legię

30.09.2017; 21:42
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

 

Przed zawodnikami Lecha Poznań hitowe starcie z Legią Warszawa. Tradycyjnie prezentujemy Wam przewidywany skład Kolejorza.

Trener Nenad Bjelica powinien dokonać kilku roszad w wyjściowej jedenastce. W bramce zobaczymy Matusa Putnockego, natomiast na prawą stronę obrony powinien wrócić Robert Gumny. Wówczas na środku zobaczylibyśmy Emira Dilavera i Rafała Janickiego, a lewą stronę uzupełniłby Mario Situm.

 

Do gry wraca Maciej Gajos. Wydaje nam się, że pomocnik będzie partnerem Łukasza Trałki w środkowej strefie boiska. Przed wspomnianą dwójką ustawiliśmy Radosława Majewskiego, którego na skrzydłach mogą wspierać Maciej Makuszewski oaz Darko Jevtić. Najbardziej wysuniętym piłkarzem Kolejorza byłby wówczas Christian Gytkjaer.

Przewidywany skład Lecha Poznań:  Matus Putnocky - Robert Gumny, Emir Dilaver, Rafał Janicki, Mario Situm - Łukasz Trałka, Maciej Gajos - Maciej Makuszewski, Radosław Majewski, Darko Jevtić - Christian Gytkjaer.

Komentarze: (3):
  • Gdyby kogos nie bylo na meczu polecam transmisje
    http://stream-share.pl/s/Transmisja-spotkania-Lech-Poznan-Legia-Warszawa

  • No może Vernon De Marco zamiast Janickiego, póki co prezentuje się lepiej.

  • Dilaver? Nie jestem do niego kompletnie przekonany, jak dla mnie szrot, moim zdaniem powinien grać Vujadinovic, jak byłem na Utrechcie to grał bardzo pewnie. Dlaczego opcja Situm na lewej obronie? Już ze Śląskiem bylo widać, że to nie wypali, nie mozna Gumnego na lewej flance tak jak kiedyś i wtedy ten Dilaver na prawej?
    W drugiej linii chyba jeden z lepszych możliwych wyborów, ale co musi robić Radut, żeby w końcu dostał szansę od pierwszej minuty, np. zamiast Gajosa?

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS