Radosław Majewski: Ochłonęliśmy już po porażce

Radosław Majewski: Ochłonęliśmy już po porażce

13.04.2017; 19:32
Dodał: Perzan | Źródło: Głos Wielkopolski | Foto: LN/Perzan

 

- Ochłonęliśmy już po tej porażce. Wiemy, jakie błędy popełniliśmy, mieliśmy dokładną analizę tego meczu. Takie spotkania niestety się zdarzają, może nie za często, ale zawsze w tym najmniej odpowiednim momencie. - mówił po czwartkowym treningu Radosław Majewski.

 

Niedzielny hit z Legią nie wyszedł piłkarzom Lecha tak, jak sobie to wymarzyli. Mimo prowadzenia 1:0, goście z Warszawy wywieźli trzy punkty do domu. Zarówno piłkarze, jak i kibice byli rozczarowani tym wynikiem, ale podopieczni trenera Bjelicy mają już nowy cel. - W szatni wisi w powietrzu ten niedosyt, ale już nic z tym nie zrobimy. Przed nami następne mecze, następne wyzwania i jak będziemy za długo rozpamiętywać, to możemy się nie opamiętać na czas. Teraz trzeba być skoncentrowanym na Wiśle Płock i zbliżającym się finale Pucharu Polski. - stwierdził pomocnik Kolejorza.

Radosław Majewski tym razem nie da się zaskoczyć Legionistom

Kibiców oczywiście nie martwi to, czy Lech poradzi sobie w Płocku, ale czy w kluczowym momencie sezonu, rundzie finałowej Ekstraklasy, pokonają Legionistów w walce o mistrzostwo Polski. - W meczu z Legią wyszliśmy niezwykle zdeterminowani i mam nadzieję, że było to widać. Zabrakło nam kompletu punków, ale wierzę, że jeśli nie w tym, to w następnym spotkaniu uda nam się wyrwać zwycięstwo Legii. - zakończył Majewski.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS