Radut: Doszedłem do pełnej formy

Radut: Doszedłem do pełnej formy

14.04.2017; 14:35
Dodał: Wojtek Budzyk | Źródło: własne | Foto: lechpoznan.pl

 

- Nie wiem czy w Płocku zagram od pierwszej minuty, Ci którzy wystąpią muszą zrobić wszystko żeby wygrać i nie stracić dystansu do czołówki. To samo dotyczy mnie nawet jeśli wejdę z ławki - powiedział Mihai Radut przed dzisiejszym meczem Lecha Poznań z Wisłą Płock.

- Musimy podnieść głowę do góry i być w pozytywnym nastawieniu przed następnym meczem. Każdy zawodnik chciałby grać jak najwięcej. Decyzja tutaj należy do trenera. On wie lepiej kogo wystawić - kontynuował.

 

Przychodząc tutaj miałem kontuzję. Teraz doszedłem do pełni formy i mam nadzieję, że będę mógł jak najczęściej pomagać drużynie. W Polsce gra jest bardziej siłowa niż w Rumunii, ale nie jest to znacząca różnica. To co teraz prezentuje to nie jest maksimum moich możliwości. Muszę się zaaklimatyzować do gry w Ekstraklasie. Mam nadzieję, że z meczu na mecz będę tą formę poprawiał.

 

fot. lechpoznan.pl

Staram się skoncentrować na finale Pucharu Polski. Przyjechałem tutaj żeby zdobywać trofea. Dopiero jak skończy się sezon zobaczymy co dalej. Wszystko w klubie mi się podoba. Jest na profesjonalnym poziomie. Jeżeli zostanę będzie dobrze, jeśli nie świat się nie zawali. Najlepiej czuje się na środku pomocy. Mogę grać w razie potrzeby na skrzydle - podsumował piłkarz Lecha Poznań.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS