Radut: Kolejny krok w karierze

Radut: Kolejny krok w karierze

03.01.2017; 12:13

 

Mihai Radut zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami jest o krok od podpisania półrocznego kontraktu z Lechem Poznań. Rumun nie ukrywa, że transfer do Lecha Poznań jest dla niego kolejnym krokiem w karierze.

- Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że prawdopodobnie dołączę do Lecha. Jak doskonale wiesz już latem byłem blisko tego transferu, ale tak się nie stało. Jestem szczęśliwy, bo to fajna drużyna. Na trybunach jest świetna atmosfera. To kolejny krok w mojej karierze - powiedział Mihai Radut cytowany przez dziennikarzy oficjalnej strony internetowej klubu.

 

Rumun występuje na pozycji skrzydłowego. Ostatnio rozwiązał kontrakt z Hatta Club, a wcześniej grał dla Steauy Bukareszt i Pandurii Targiu Jiu. - Moją silną stroną jest technika. Lubię grać w zespołach, które atakują i wywierają presję na rywalach. Mam nadzieję, że będziemy świętowali wiele sukcesów razem z zespołem. Po to tu przyszedłem - dodał Radut.

Mihai Radut
fot. Adam Ciereszko/lechpoznan.pl

Komentarze: (1):
  • "Prawdopodobnie nowy piłkarz Lecha Poznań występuje na pozycji skrzydłowego." Jak dobrze, że używamy przecinków. A teraz pogrubię to z czego się śmieję "PRAWDOPODOBNIE nowy piłkarz Lecha Poznań WYSTĘPUJE na pozycji skrzydłowego.

    Admin: Dzięki!

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS