Remis Lecha z Zagłębiem!

12.08.2017; 19:55
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

Lech Poznań w spotkaniu 5. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisował 1-1 z zespołem Zagłębia Lubin. Bramkę dla Kolejorza zdobył Mario Situm.

Piłkarze Zagłębia Lubin mogli objąć prowadzenie w 29. minucie spotkania. Wówczas do piłki dopadł Jakub Świerczok, zbiegł z piłką w pole karne, zdecydował się na uderzenie, po czym futbolówka zatrzymała się na poprzeczce! Poznaniacy objęli prowadzenie na początku drugiej części starcia. Radosław Majewski zagrał do Mario Situma, Chorwat zdecydował się na techniczny strzał przy słupku, pokonując Martina Polacka. Kilka chwil później szczęścia szukał Maciej Makuszewski. Skrzydłowy kropnął z szesnastu metrów, jednak golkiper Zagłębia w porę odbił piłkę na rzut rożny. Miedziowi wyrównali stan meczu w 81. minucie. Źle zachował się Nikola Vujadinović, co natychmiast na gola zamienił Alan Czerwiński.

LECH POZNAŃ 1-1 (0-0) ZAGŁĘBIE LUBIN