Robak wznowił treningi!

Robak wznowił treningi!

11.01.2017; 15:10
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Dobre wiadomości napływają do nas prosto z Bułgarskiej. Do zdrowia wrócił już Marcin Robak, który mógł rozpocząć treningi z pełnymi obciążeniami - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Lecha Poznań.

Przypomnijmy, że Marcin Robak po poniedziałkowym treningu narzekał na lekki uraz, dlatego we wtorek nie trenował z pierwszym zespołem. Doświadczony napastnik w środę czuł się już jednak bardzo dobrze, dlatego mógł wrócić do ćwiczeń z pełnymi obciążeniami.

 

Urazy mięśniowe doskwierają zatem jeszcze Radosławowi Majewskiemu i Szymonowi Pawłowskiemu. - Pawłowski przeszedł badanie USG, które wykazało naciągnięcie mięśnia. Problemy z mięśniem po pierwszym treningu ma też Radek Majewski. Obaj pracują indywidualnie i wkrótce dołączą do całego zespołu. Decyzja o ich występie w sobotnim sparingu zostanie podjęta pod koniec tygodnia - powiedział dr Andrzej Pyda.

Marcin Robak

Sztab szkoleniowy Kolejorza nie może jeszcze skorzystać z usług chorego Tomasza Kędziory. Prawy obrońca ćwiczy indywidualnie, ale nie można wykluczyć, że zagra w sobotnim meczu towarzyskim z Sokołem Kleczew.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS