Rumuni chcą Macieja Wilusza

Rumuni chcą Macieja Wilusza

17.05.2017; 08:51

 

Maciej Wilusz jest jednym z zawodników, którym wraz z końcem czerwca wygasa umowa z Lechem Poznań. Środkowy obrońca rozmawia z władzami klubu na temat przedłużenia kontraktu, aczkolwiek w międzyczasie otrzymuje oferty gry z innych zespołów.

Do ciekawej informacji dotarł rumuński dziennikarz Emanuel Rosu, który za pośrednictwem Twittera poinformował, że Steaua jest jednym z klubów zainteresowanych pozyskaniem Macieja Wilusza. Na chwilę obecną ciężko powiedzieć, czy sam zawodnik będzie zainteresowany przeprowadzką do Rumunii, aczkolwiek jego menadżer bez problemów może prowadzić rozmowy z przedstawicielami innych drużyn.

 

Przypomnijmy, że Maciej Wilusz jeszcze zimą miał odejść z Lecha Poznań. Środkowy obrońca ostatecznie został przy Bułgarskiej, a trener Nenad Bjelica zrobił z niego zawodnika z podstawowego składu. Wysoka dyspozycja 28-letniego piłkarza ma wpływ na niewielką liczbę traconych przez Kolejorza bramek. Wkrótce powinniśmy dowiedzieć się, którą drogę wybrał sam zainteresowany.

Maciej Wilusz

Maciej Wilusz w obecnym sezonie wystąpił w szesnastu spotkaniach Lotto Ekstraklasy. Ponadto ma na koncie trzy mecze w Pucharze Polski i jeden występ w Superpucharze.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS