Rusza sprzedaż biletów na finał PP

Rusza sprzedaż biletów na finał PP

04.04.2017; 08:41
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

Już we wtorek, 4 kwietnia Polski Związek Piłki Nożnej rozpocznie dystrybucję biletów na finałowe spotkanie Pucharu Polski, które odbędzie się 2 maja, o godzinie 16 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do sprzedaży oczywiście trafią dostępy na sektory neutralne.

 

Choć na 100% nie znamy jeszcze finalistów tegorocznych rozgrywek, trudno sobie wyobrażać, żeby nie byli nimi Lech Poznań i Arka Gdynia. Oba zespoły zwyciężyły po 3:0 w swoich pierwszych meczach półfinałowych i rewanże powinny być tylko formalnością. PZPN już 2 miesiące temu ustalił ceny biletów, które podskoczyły o 100%, względem poprzednich dwóch finałów. Tym razem za miejsce w sektorze neutralnym, czyli na tzw. "prostych", trzeba będzie zapłacić nie 20, a 40 zł. Z kolei krzesełka za bramkami, skierowane dla kibiców finalistów będzie można zająć za 30 zł (wcześniej 15). Takowe ceny zostały ustalone odgórnie na najbliższe 3 lata.

Bilety neutralne będzie można nabywać tylko i wyłącznie poprzez stronę kupbilet.pl. Niestety nie znamy dokładnej godziny startu sprzedaży - ta nie została podana przez PZPN. Wejściówki dla fanatyków będą rozprowadzane w swoim czasie, przez sklep kibicowski TIFO i Klub, o czym w odpowiednim momencie poinformujemy. Przypomnijmy, że dla Kolejorza będzie to już trzeci finał z rzędu. Na dwóch poprzednich niebiesko-biali stawili się w sile odpowiednio: 11700 i 11000 osób.

 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS