Rutkowski: Kostevych zwracał na siebie uwagę

Rutkowski: Kostevych zwracał na siebie uwagę

10.01.2017; 15:23
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Volodymyr Kostevych jest o krok od podpisania kontraktu z Lechem Poznań. Ukrainiec powinien być poważnym wzmocnieniem linii ofensywnej Kolejorza, a wiceprezes Piotr Rutkowski zdradził, że zawodnik był przez dłuższy czasu obserwowany przez skautów.

- Zawodnika obserwowaliśmy już od półtora roku. Nasi skauci na żywo oglądali jego mecze między innymi z najsilniejszymi ukraińskimi klubami, takimi jak Dynamo czy Szachtar. Kostevych zwracał na siebie uwagę zarówno prezentowanymi umiejętnościami, jak i walecznością, zaangażowaniem oraz wiodącą rolą w swojej drużynie - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski cytowany przez oficjalną stronę internetową Lecha Poznań.

 

Członek zarządu Kolejorza nie ukrywa, że były młodzieżowy reprezentant Ukrainy jest ofensywnie grającym obrońcą. - Charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką, chętnie angażuje się do działań ofensywnych. Ma bardzo dobrze "ułożoną" lewą nogę. Potrafi zarówno precyzyjnie dośrodkować w pełnym biegu, jak i uderzyć piłkę z dystansu - dodał Rutkowski.

Piotr Rutkowski

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS