Sisi oficjalnie piłkarzem Lecha Poznań

Sisi oficjalnie piłkarzem Lecha Poznań

08.01.2016; 19:21
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

 

Sisinio Gonzalo Martinez został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Hiszpański pomocnik pomyślnie przeszedł testy medyczne, dzięki czemu złożył podpis pod półrocznym kontraktem z Kolejorzem - potwierdza strona internetowa klubu.

Przypomnijmy, że Sisi w piątek rano przechodził testy medyczne w klinice Rehasport. Wyniki byłego zawodnika koreańskiego Suwon FC okazały się dobre, dzięki czemu mógł podpisać półroczną umowę z klubem z opcja przedłużenia o dwa lata. Nowy nabytek Lecha będzie występował z numerem 25.

 

- Podpisaliśmy kontrakt z zawodnikiem, który ma bardzo ciekawe doświadczenie z La Liga i Segunda Division. Po obserwacjach i analizie jego gry w ostatnich latach możemy powiedzieć, że ma szansę zaaklimatyzować się w Lechu i zaskarbić sympatię kibiców. Jest waleczny, bardzo mocno angażuje się w każdy mecz i dobrze prezentuje się pod kątem wytrzymałości, co w przypadku skrzydłowego jest ważnym parametrem. Przy tym jest świetnie wyszkolony taktycznie, technicznie i nie boi się gry "jeden na jeden" - powiedział wiceprezes Piotr Rutkowski cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

Komentarze: (1):
  • Mimo wszystko, coś czuję, że może się sprawdzić. Oby przeczucie mnie nie zawiodło.

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS