Situm i De Marco oficjalnie w Kolejorzu!

Situm i De Marco oficjalnie w Kolejorzu!

17.06.2017; 14:35
Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne/lechpoznan.pl | Foto: -/-

 

Ofensywa transferowa przy Bułgarskiej trwa w najlepsze. W piątek na testach medycznych w Klinice Rehasport przebywało trzech zawodników. Dwóch z nich oficjalnie zostało piłkarzami poznańskiego Lecha.

Mowa o Marco Situmie oraz Veronie de Marco. Obaj w sobotę podpisali kontrakt w siedmiokrotnym mistrzem Polski. 

 

Marco Situm został wypożyczony Dimana Zagrzeb na rok z opcją pierwokupu przez Kolejorza.  Zdecydowałem się na Lecha, bo uważam że mogę pomóc drużynie. Jestem dumny, że tu jestem. Lech ma bardzo dobry zespół. Oglądałem mecze z poprzedniego sezonu. Podobało mi się to, jak zespół grał. Myślę, że w przyszłym sezonie jest wstanie osiągnąć coś specjalnego. Mam na myśli mistrzostwo. Przyszedłem je tu wygrać - przyznaje Chorwat. 

Drugim z zakontraktowanych w sobotę zawodników jest Vernon De Marco. Argentyńczyk podobnie jak Situm został wypożyczony na rok ze Slovany Bratysława z opcją pierwokupu przez Kolejorza. -  Czuję się świetnie. Jestem bardzo szczęśliwy. Transfer do Lecha to duży krok w mojej karierze. Jestem dumny z tego, że tutaj trafiłem. Wszystko dzieje się naprawdę szybko. Testy, kontrakt. Nie mogę się już doczekać gry i walki o skład. Wierzę, że klub i kibice będą ze mnie zadowoleni i będę im dawał wiele radości - podkreśla środkowy obrońca. 

Argentyńczyk został wypożyczony na rok, ale ustalił już warunki trzyletniego kontraktu, który wejdzie w życie, gdy Lech zdecyduje się wykupić piłkarza ze Slovana Bratysława.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS