Sparing w przerwie na kadrę. Lech remisuje z Dynamem Brześć

08.10.2017; 20:20
Dodał: Perzan | Źródło: własne | Foto: LN/Michał Perzanowski

Lech Poznań rozegrał dziś w południ mecz towarzyski z okazji przerwy na reprezentacje. Na bocznym boisku Inea Stadionu piłkarze "Kolejorza" zmierzyli się z Dynamem Brześć. W spotkaniu padł remis 1:1, a trafienie dla poznańskiej ekipy zanotował Christian Gytkjaer.

Lechici objęli prowadzenie już na samym początku. Indywidualna akcja Nicklasa Barkrotha zakończyła się podaniem w pole karne do Christiana Gytkjaera, który podczas przyjęcia był faulowany. Sędzia nie wahał się i podyktował rzut karny. Duńczyk pewnie wykorzystał "jedenastkę".

Tuż po przerwie Białorusini wyrównali. Gola zdobył Artem Milewski. Rywale z lewego skrzydła posłali piłkę prosto pod nogi napastnika, który odegrał do tyłu, do Milewskiego. Ten przełożył na lewą nogę i pokonał Jasmina Buricia. Więcej goli w tym meczu już nie padło.

Lech Poznań – Dynamo Brześć 1:1 (1:0)
Bramki: Gytkjaer 6' (k.) - Milewski 48'

Lech: Burić - Wasielewski (74. Orłowski), Janicki, de Marco, Dilaver - Tetteh (60. Trałka), Majewski (60. Jevtić), Radut (60. Gajos) - Barkroth (74. Klupś), Gytkjaer (74. Kurminowski), Rakels.

Dynamo: Pavel Pavlyuchenko - Dmitri Aliseyko (46. Leonardo Torres), Oleg Veretilo, Andrey Lebedev, Maksim Vitus - Aleksey Legchilin (61. Pavel Priemudorov), Chidi Osuchukwu - Pavel Nekhaychuk (76. Junior Etouindi), Joel Fameyeh (46. Nivaldo Fereira), Saliw Babawo (46. Borha Dokal) - Aleksandar Vujacic (46. Artem Milewski)