Tetteh: Koledzy pomogli mi z aklimatyzacją

Tetteh: Koledzy pomogli mi z aklimatyzacją

02.12.2016; 17:58

 

Aziz Tetteh od półtorej roku broni barw „Poznańskiej Lokomotywy”. Pomocnik ghańskiego pochodzenia jest zadowolony ze swojego pobytu w Polsce.

- Wszystko mi się tutaj bardzo podoba. Jeśli miałbym wymienić jeden minus, to będzie to pogoda – podkreślił Tetteh. - Jak tu przyszedłem to pierwsze sześć miesięcy było dla mnie trudne, bo nie byłem przyzwyczajony do ligi i kraju, lecz koledzy z zespołu pomogli mi z aklimatyzacją. Im dłużej człowiek gra, tym bardziej przyzwyczaja się do państwa, w jakich występuje – dodaje.

 

Ghańczyk jest znany z tego, że przy kontakcie z rywalem nie próżnuje i walczy do ostatniej piłki. Przez wielu zawodników jego gra jest określana mianem brutalnej. - Jak przyszedłem do Lecha, to nie znałem polskiej ligi, sędziowie też niewiele o mnie wiedzieli. Z czasem obie strony przyzwyczaiły się siebie – ocenia.

Zarówno Lech, jak i Legia – przez wielu dwie drużyny walczące o mistrzostwo – są w najwyższej formie. - Sądzę, że nie musimy rozmawiać tylko o Legii, wszystkie zespoły walczą oto, by zdobyć mistrzostwo. Jeśli chcemy być najlepsi w lidze, to musimy wygrać z każdym. Nie ograniczałby się do mówienia tylko o Legii – kończy Tetteh.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS