Tomczyk wróci zimą do Lecha?!

Tomczyk wróci zimą do Lecha?!

12.10.2017; 07:09

 

Paweł Tomczyk już zimą może wrócić do Lecha Poznań - poinformowali dziennikarze Przeglądu Sportowego. Napastnik doskonale spisuje się w młodzieżowej reprezentacji Polski do 21 lat, a do tego strzela gole dla pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Przypomnijmy, że Paweł Tomczyk latem został wypożyczony do Podbeskidzia Bielsko-Biała, aby łapać kolejne doświadczenie na ligowych boiskach. Dobrą dyspozycję zawodnika dostrzegł trener Czesław Michniewicz, który powołał go na zgrupowanie reprezentacji Polski do 21 lat. Tomczyk odwdzięczył się dwoma trafieniami - najpierw w starciu z Finlandią, a ostatnio otworzył wynik spotkania z Litwą.

 

- Dobrze to idzie. Czuję, że robię wielki postęp w swojej grze. Z każdym kolejnym występem czuję się lepiej - powiedział Paweł Tomczyk w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego. Tymczasem umowa jego wypożyczenia z Lecha Poznań do Podbeskidzia Bielsko-Biała wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Przy Bułgarskiej można jednak usłyszeć coraz częściej o powrocie napastnika już w przerwie zimowej. Wiele będzie zależeć od decyzji w sprawie Nickiego Bille Nielsena i Denissa Rakelsa. Ich odejście może oznaczać zielone światło dla wychowanka Kolejorza.

Paweł Tomczyk Lech Poznań

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS