Trwa sprzedaż otwarta biletów na mecz z Legią

Trwa sprzedaż otwarta biletów na mecz z Legią

23.03.2017; 10:40
Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

 

W czwartek, o godzinie 9 ruszyła długo wyczekiwana sprzedaż otwarta biletów na kwietniowe spotkanie z Legią Warszawa. Do tej pory przez kilka dni prawo zakupu wejściówek miały tylko osoby posiadające karnet. Każda z takich osób mogła nabyć aż do 9 biletów dla swoich znajomych.

 

Po otwarciu kas dla pozostałych kibiców rozpoczęło się prawdziwe oblężenie. Bilety schodzą jak "ciepłe bułeczki". Strona biletowa już jest przeciążona i trzeba odczekać kilkanaście minut na dostęp do mapy stadionu, a na Inea Stadionie roi się od ludzi chcących kupić bilet stacjonarnie. Na ten moment zajętych jest już około 35 tysięcy miejsc, a liczba stale rośnie, w bardzo szybkim tempie. Należy się spodziewać, że wszystkie dostępy rozejdą się w ciągu kilkunastu najbliższych godzin.

Przypominamy, że bilety można kupować nie tylko przez Internet, czy w kasach na stadionie. Są one dostępne także w punktach partnerskich, sklepach klubowych, a także mobilnie poprzez aplikację Lech Bilety, czy przez akcję "Dumni z tradycji", o czym informowaliśmy już TUTAJ. Wszelkie dokładne informacje znajdują na oficjalnej stronie Kolejorza, W TYM MIEJSCU.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS