Ukrainiec przylatuje na testy!

Ukrainiec przylatuje na testy!

10.01.2018; 10:53
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: ukrainefootball.net | Foto: LN/RoG

 

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań już niebawem zakontraktuje kolejnego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji ukraińskich mediów wynika bowiem, że w czwartek testy medyczne w Kolejorzu przejdzie Ołeksij Chobłenko reprezentujący barwy Czernomorca Odessa.

Nazwisko ukraińskiego napastnika już od kilku dni przewija się w polskich mediach w kontekście transferu do Lecha Poznań. Działacze klubu z Bułgarskiej dość szybko osiągnęl porozumienie z jego obecnym pracodawcą, na mocy którego, napastnik zostanie wypożyczony na pół roku z opcją transferu definitywnego.

 

Chobłenko na testach w Lechu Poznań

– W czwartek powinienem przejść badania lekarskie w Poznaniu. Mam nadzieję, że podpiszę umowę z Lechem. Oczywiście kontaktowałem się z Volodymyrem Kostevychem. Mówi, że będę miał poważną konkurencję, ale jestem na to gotowy. Tylko konkurencja wzmacnia zawodnika – powiedział Ołeksij Chobłenko w rozmowie z dziennikarzem serwisu internetowego ukrainefootball.net. – W Odessie spędziłem świetny czas, ale pora się rozwijać – kontynuował zawodnik.

Ołeksij Chobłenko jest 24-letnim zawodnikiem występującym na pozycji napastnika. Były młodzieżowy reprezentant Ukrainy jest związany umową z Czornomorcem Odessa, w którym jesienią był kluczową postacią. Ukrainiec wcześniej grał w większości dla rezerw Dynama Kijów.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS