Wygrana Lecha z 3-ligowcem!

14.01.2018; 18:07
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Piłkarze Lecha Poznań w swoim pierwszym meczu towarzyskim w trakcie zimowych przygotowań wygrali na bocznym boisku przy INEA Stadionie 4-3 z zespołem Polonii Środa Wielkopolska.

Poznaniacy do przerwy prowadzili różnicą dwóch bramek, a na listę strzelców wpisywali się Christian Gytkjaer oraz Radosław Majewski. Po przerwie prowadzenie powiększył Darko Jevtić, na co goście odpowiedzieli trafieniami Pińczuka i Łopatki. Gola na 4-1 dla Kolejorza strzelił Mario Situm, z kolei trzecioligowiec odpowiedział kolejnym trafieniem Łopatki.

LECH POZNAŃ 4-3 (2-0) POLONIA ŚRODA WIELKOPOLSKA
Bramki:
Gytkjaer 8', Majewski 16', Jevtić 68', Situm 80' (Lech)

Lech Poznań: Lech Poznań (I połowa): Jasmin Burić - Robert Gumny, Rafał Janicki, Thomas Rogne, Volodymyr Kostevych - Abdul Aziz Tetteh, Maciej Gajos, Radosław Majewski - Nicklas Barkroth, Christian Gytkjaer, Kamil Jóźwiak

Lech Poznań (II połowa): Bartosz Mrozek - Emir Dilaver, Lasse Nielsen, Nikola Vujadinović, Piotr Tomasik - Łukasz Trałka, Jakub Moder, Mihai Radut - Darko Jevtić, Mario Situm, Tymoteusz Klupś.