Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia - Lech

Wypowiedzi trenerów po meczu Lechia - Lech

22.10.2017; 12:49
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Drużyna Lecha Poznań w sobotni wieczór zremisowała na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Przeczytajcie pomeczowe opinie trenerów Nenada Bjelicy i Adama Owena.

Adam Owen (trener Lechii Gdańsk): Właśnie rozmawiałem z zawodnikami w szatni, z których jestem zadowolony z tego, że z takim zaangażowaniem grali w osłabieniu. Sami sobie strzeliliśmy trzy bramki. Może nie graliśmy świetnie, ale nie mogę narzekać, jeśli chodzi o zaangażowanie. W tym meczu było wszystko: VAR, kartki, bramki. Cieszę się, że chcieliśmy grać w piłkę. To jest dla mnie najistotniejsze. Grali z jednym z najlepszych zespołów w lidze. Jestem zadowolony z tego, jak to się skończyło.

 

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Jestem zadowolony z tego jak graliśmy w tym spotkaniu. Nie mogę być zadowolony tylko z wyniku. Zasłużyliśmy na wygraną. Przez 95 minut mieliśmy kontrolę nad meczem, zabrakło koncentracji przy rzutach wolnych i rożnym, po których straciliśmy gole. Mieliśmy lepsze sytuacje. Byliśmy lepsi gdy graliśmy po jedenastu, gdy graliśmy w przewadze i gdy graliśmy po dziesięciu. Ostatnie mecze graliśmy z mocnymi rywalami, zdobyliśmy pięć punktów. Wyglądamy lepiej w meczach z silnymi zespołami. W poprzednim sezonie w sześciu takich meczach mieliśmy dziewięć punktów. Teraz już mamy ich pięć. To było dobre spotkanie. Oba zespoły chciały wygrać. Myślę, że pokazaliśmy trochę więcej i powinniśmy wygrać.

Nenad Bjelica

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS