Wypowiedzi trenerów po meczu z Cracovią

Wypowiedzi trenerów po meczu z Cracovią

07.08.2017; 09:38
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali na wyjeździe 2-0 z zespołem Cracovii. Tymczasem zachęcamy Was do przeczytania pomeczowych wypowiedzi obu trenerów - Michała Probierza oraz Nenada Bjelicy.

Michał Probierz (trener Cracovii): Początkowo zbyt bojaźliwie wyszliśmy w ten mecz. Mieliśmy momenty, że nie chcieliśmy piłki, nie potrafiliśmy jej wyprowadzić. Doświadczenie było po stronie Lecha. Do tego doszła kontuzja Miro, który jest walecznym zawodnikiem. Nie wiemy jeszcze jak poważny to uraz, ale nie wygląda to dobrze. Najtrudniejszy moment przetrzymaliśmy.

Drugą połowę zaczęliśmy bardzo dobrze, mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje. Jeśli z takim rywalem ma się okazje na zdobycie bramki, to trzeba je wykorzystywać. Nie da się ukryć, że Makuszewski rozstrzygnął losy meczu. Kamil popełnił błąd, ale musi się uczyć piłki, musi się doskonalić. Wiem, że wielu myśli, że mnie teraz przychodzą myśli o piłkarzach, zawodnikach. Tym, którzy odeszli życzę powodzenia. Trzeba porażkę przyjąć z pokorą.

 

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Myślę, że w pierwszej połowy byliśmy drużyną, która zrobiła więcej. Kontrolowaliśmy dobrze mecz. Wiedzieliśmy, że mieliśmy ośmiu zawodników, którzy nie grali w czwartek. Nie wszystko było perfekcyjne. Myślę, że kontrolowaliśmy mecz. Mieliśmy jedną okazję Nickiego i jeden strzał Gajosa.

Druga połowa była bardzo otwarta. Widzieliśmy szanse obu drużyn. Każda drużyna mogła wygrać. Nasze zmiany zrobiły różnice. Z nimi drużyna dostała impuls. Mieliśmy trzech zawodników, którzy są w bardzo dobrej formie i wygraliśmy. To był etap, gdzie też Cracovia miała dwie dobre okazje - słupek i o dośrodkowaniu z prawej strony miała szansę. Musimy być zadowoleni z trzech punktów i idziemy dalej.

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS