Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

19.11.2017; 19:39
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

 

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Przeczytajcie pomeczowe wypowiedzi trenerów Nenada Bjelicy i Radosława Mroczkowskiego.

Radosław Mroczkowski (trener Sandecji Nowy Sącz): Rozpoczynamy rundę rewanżową tak samo jak inaugurację, czyli od remisu. Z Lechem zawsze gra się trudno. W takich spotkaniach trzeba się dobrze ustawić taktycznie. Tylko wtedy można zniwelować atuty Lecha. Mieliśmy w tym spotkaniu swoje sytuacje. Zespół grał solidnie w defensywie. W drugiej połowie było widać, że potrafiliśmy stworzyć sytuacje. Mieliśmy dwie po akcjach Wojtka Trochima. To dawało nadzieje na to, że możemy wygrać ten mecz. Osiągnęliśmy remis i teraz liczymy na to, że w kolejnym spotkaniu uda nam się zwyciężyć.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): Myślę, że remis to zasłużony wynik z perspektywy obu drużyn. Mieliśmy po jednej sytuacji w każdej połowie. To nie był piękny mecz. Była w nim duża agresywność. Chcieliśmy wygrać. Nie udało się. Musimy dalej pracować, żeby przygotować się do kolejnego meczu. Wszystko po to, żeby zagrać w nim lepiej.

Nenad Bjelica

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS