Zagraj w WL Lidze!

Zagraj w WL Lidze!

12.10.2013; 16:15
Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/WL Liga

 

Wszystkich kiboli poznańskiego Lecha gorąco zachęcamy do zapisów drużyna na jubileuszową, dziesiątą edycję halowej WL Ligi. Organizatorzy piłkarskiej imprezy przyjmują zgłoszenia od 2 października do 10 grudnia. Ilość miejsc w lidze kibolskiej jest ograniczona!

Od początku października trwają zapisy na dziesiątą edycję WL Ligi, która ma planowo wystartować już 24 listopada. Organizatorzy umożliwili jednak rejestrację drużyn do dziesiątego grudnia, choć trzeba podkreślić, że ilość miejsc jest ograniczona (łącznie 30 zespołów). Aby zgłosić swoją ekipę do halowych zmagań należy napisać maila pod adres: liga@wiaralecha.pl, bądź przez oficjalny profil rozgrywek na facebooku - kliknij TUTAJ.

Tym razem mecze halowej WL Ligi będą rozgrywane na nowoczesnej hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 przy ulicy Żonkilowej 34. Pojedynek będzie składał się z dwóch połów trwających po trzynaście minut, a drużyny zagrają w składach 5-osobowych (4 osoby w polu + bramkarz). Więcej informacji znajdziecie rzecz jasna na stronie organizatora - kliknij TUTAJ. 

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS