Znane losy Pawła Tomczyka!

Znane losy Pawła Tomczyka!

30.12.2017; 11:46

 

Paweł Tomczyk nie wróci w przerwie zimowej do Lecha Poznań. Napastnik młodzieżowej reprezentacji Polski będzie kontynuował swoją przygodę w pierwszoligowym Podbeskidziu Bielsko-Biała.

- W grudniu ważyły się losy Pawła Tomczyka, ale 19-latek już wie, że zostanie w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Lech Poznań rozważał możliwość skrócenia wypożyczenia, czas na to miał do końca roku, ale ostatecznie nie zdecydował się na ten wariant. Napastnik otrzymał kilka zapytań z klubów ekstraklasy, ale ostatecznie uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie dalsza gra na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej - możemy przeczytać w materiale Przeglądu Sportowego.

 

Działacze Lecha Poznań również chcą, aby zawodnik grał regularnie. Wówczas latem miałby wrócić na Bułgarską, gdzie powalczyłby o miejsce w podstawowym składzie Kolejorza. Obecnie w kadrze znajdziemy trzech napastników, jednak Nicki Bille Nielsen i Deniss Rakels pożegnają się na dniach z Lechem. W ich miejsce zostanie sprowadzonych dwóch nowych snajperów, w tym jeden z możliwością gry na skrzydle.

Paweł Tomczyk

Komentarze: (0):

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS