Przełamanie na koniec. Lech 3-0 Ruch

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 37. kolejki polskiej Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 3-0 z zespołem Ruchu Chorzów. Bramki dla Kolejorza strzelali Kamil Jóźwiak, Karol Linetty oraz Maciej Gajos.

Lech Poznań - Ruch Chorzów (zapowiedź meczu)

Przed nami ostatni mecz Ekstraklasy w tym sezonie. Na zakończenie rozgrywek do Poznania przyjedzie Ruch Chorzów, ostatnia drużyna grupy mistrzowskiej. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Najbliższy r...

Bolesna porażka Kolejorza. Zagłębie 3-0 Lech

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 36. kolejki Ekstraklasy przegrała na wyjeździe 0-3 z zespołem Zagłębia Lubin. Dwie bramki dla Miedziowych strzelił Maciej Dąbrowski, a oprócz niego trafiał Arkadiusz Woźniak.

Informacje

Utalentowani synowie kierownika drużyny Kolejorza

Przerwa od Ekstraklasy nie dla wszystkich oznacza wypoczynek od piłki nożnej. Mariusz Skrzypczak, który na co dzień pełni funkcję kierownika Lecha Poznań, swój urlop połączył z obserwowaniem występów syna w ju... (więcej...)

Lech Poznań wykluczony z Pucharu Polski?!

Niewykluczone, że zespół Lecha Poznań zostanie ostatecznie wykluczony z rozgrywek Pucharu Polski w przyszłym sezonie - czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego. Okazuje się, że Rzecznik Ochrony Prawa Związkowego PZPN z... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

Trener Lecha: To Urbana wyrzucą jak coś nie będzie funkcjonowało

Utrapieniem poznaniaków w ubiegłym sezonie były kontuzje. Urazy w zespole trenera Jana Urbana występowały nieprzerwanie. Od lat to jeden z większych problemów siedmiokrotnego mistrza Polski. Od samego początku z kon... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

Rutkowski: Możemy mówić o rewolucji!

Lech Poznań pracuje nad letnimi wzmocnieniami pierwszego zespołu. Działacze klubu prowadzą rozmowy z kilkoma kandydatami, a wiceprezes Piotr Rutkowski na antenie Lech TV zapowiada rewolucję kadrową. (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: Lech TV | Foto: LN/RoG

Kamiński: Decyzję podjąłem w kwietniu

Marcin Kamiński jest jednym z zawodników, którzy latem pożegnają się z zespołem Lecha Poznań. Środkowy obrońca nie zdecydował się podpisać nowego kontraktu z klubem, dlatego niebawem powinien związać się umową z kolejnym pracodawc... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: 2x45.info | Foto: LN/RoG

Partizan Belgrad poluje na Raduta

Nie od dzisiaj wiadomo, że Mihai Radut jest przymierzany do Lecha Poznań. 26-letniemu zawodnikowi w czerwcu wygasa kontrakt z Pandurii Targiu Jiu, co zamierza wykorzystać Kolejorz. Okazuje się jednak, że transferem Rumuna zaintere... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: fanatik.ro | Foto: LN

CLJ: Legia Warszawa-Lech Poznań (zapowiedź meczu)

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów wkraczają w decydującą fazę. Rywalem Lecha Poznań w półfinale będzie warszawska Legia – drugi zespół grupy wschodniej CLJ. Drużyna Lecha zajęła pierwsze miejsce w grup... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne/legia.net | Foto: LN

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
3 : 0
KKS Lech Poznań - Ruch Chorzów
15.05.2016; 18:00
::Ekstraklasa::
Następny mecz



Tabela ligowa - Grupa Mistrzowska
1.Legia Warszawa3721703243
2.Piast Gliwice3720604540
3.KGHM Zagłębie Lubin3717554238
4.Cracovia 3716665036
5.Lechia Gdańsk3714534432
6.Pogoń Szczecin3712434330
7.KKS Lech Poznań3714424727
8.Ruch Chorzów3711406021
Tabela ligowa - Grupa Spadkowa
1.Wisła Kraków3712614532
2.Śląsk Wrocław3712414631
3.Jagiellonia Białystok3713466228
4.Korona Kielce3710394527
5.Termalica Bruk-Bet Nieciecza3710395026
6.Górnik Łęczna3710405324
7.Górnik Zabrze376385123
8.Podbeskidzie Bielsko-Biała379456320
Społeczność
Zarejestrowanych: 1145
Użytkowników na stronie: 2
Gości na stronie: 268

Są z nami: Ariel1989, majestic
Dyskusja
  • Ariel1989 3 godziny temu

    A jeśli już rozmawiamy o ewentualnym występie Karola na Euro to trzeba brac pod uwagę,że o miejsce w składzie rywalizuje z Zielińskim i Mączyńskim.No chyba,że Nawałka znowu poeksperymentuje jak z Niemcami we Frankfurcie gdzie zagralismy 3 def pomocnikami(kloc,mąka i krycha).i wcale bym sie nie zdzwił gdyby Nawałka od.jebał taka manienę ponownie.Nie łudzmy sie wystepem Karola w pierwszej jedenastce na Euro.Fajnie by było ale szanse na to sa bardzo małe.

  • Ariel1989 4 godziny temu

    Czasami mam wrażenie,że jestes z podstawówki Paoro.Kloc nie wypadł,ma drobny uraz i póki co nie trenuje.Naucz sie czytać ze zrozumieniem.

  • Paoro 4 godziny temu

    Jodłowiec wypadł

  • Ariel1989 22 godzin temu

    Karol w reprezentacji gra najczesciej jako 8mka.sila rzeczy na 6 tce Nawalka go nie wystawi,zeby nie wiem co.stad te 2 kawaly drewna o ktorych napisalem.Karol w tej chwili to ta sama pozycja co Piotrek Zielinski.

  • Paoro wczoraj o 21:31

    A co Mączyński czy jjak to sam ująłeś klocek Jodłowiec lepsi?

  • Ariel1989 wczoraj o 18:06

    O czym ty bredzisz,Jrychowiak do Euro sie wykuruje i zagra nawet jesli straci wiekszosc przygotowan.poza tym gdyby odpukac to na 6tce zagra wtedy Mączynski lub kloc Jodlowiec.

  • Paoro wczoraj o 17:17

    Krychowiak kontuzjowany, a więc otwiera się szansa dla Karola

  • Paoro 3 dni temu

    Wg mnie Karol będzie drugim wyborem Nawałki zaraz po Zielińskim na pozycję ŚP. A więc będzie miał okazję się pokazać i ktoś z zagranicy go kupi. Co z tego, że tęczowi dadzą 4 mln euro jak wszystko wezmą Rutki. Wolę by poszedł za mniejszą kasę ale do innej ligi.

  • Ariel1989 4 dni temu

    druga bramka dziś.12 bramka w sezonie.Chłopak ma gaz.Wolę młodego gościa,który może sie jeszcze rozwinąć niż sprowadzać kolejny szrot jak Keita i inne wynalazki.

  • Ariel1989 4 dni temu

    Wojtek Kowalczyk również potwierdza,że jest coś na rzeczy z Arkiem Recą z Wisły Płock.Chłopak dzisiaj z bramką.

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2016 | IonicCMS