Koniec biletów na mecz z Legią! Rekordowe tempo!

Niecałe trzy godziny trwała sprzedaż otwarta biletów na mecz z Legią Warszawa. Wejściówek już nie ma, a tempo ich rozchodzenia przyprawia o zawrót głowy. Głód piłki i sukcesów w Poznaniu jest niesamowity, takimi statysty...

Bezbramkowo na 95-lecie. Lech 0-0 Górnik

Drużyna Lecha Poznań w dzisiejszym meczu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowała bezbramkowo z zespołem Górnika Łęczna.

Kolejorz się nie zatrzymuje! Arka 1-4 Lech

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu 25. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrali pewnie 4-1 z Arką Gdynia. Bramki dla Kolejorza zdobywali Maciej Gajos, Darko Jevtić, Dawid Kownacki oraz Marcin Robak.

Informacje

Oficjalnie: Burić z polskim paszportem!

W południu w Urzędzie Wojewódzkim Jasmin Burić z rąk wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmanna otrzymał polski paszport. - Dla mnie to wielki powód do zadowolenia i satysfakcji, że Jasmin otrzymał polskie obywate... (więcej...)

Bjelica gościem Ligi+ Extra

Kibice Lecha Poznań w niedzielny wieczór powinni obejrzeć program Liga+ Extra. Gościem Andrzeja Twarowskiego i Tomasza Smokowskiego będzie bowiem trener Nenad Bjelica. (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Kolejorz odwołuje się do NKO

Lech Poznań wystosował pismo do Najwyższej Komisji Odwoławczej. Kolejorz wnioskuje o zawieszenie, bądź darowanie kary nałożonej na klub po wydarzeniach na finałowym meczu Pucharu Polski w maju 2016 roku. (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

Kibole wrócili do ligowej gry. Na początek remis

Drużyna Wiary Lecha wróciła do ligowych zmagań. Niebiesko-biali zainaugurowali rundę wiosenną meczem z wiceliderem ligi, Vitcovią Witkowo. Mecz można było uznać szlagierem kolejki, ponieważ DWL w tabeli depcze po piętach rywalowi,... (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: WiaraLecha.pl | Foto: LN

Kolejne wypożyczenie zestresowanego Keity

Muhamed Keita po raz kolejny zmienia klub. Niestety nie robi tego na stałe - został wypożyczony na pół roku. W piątek wszelkie formalności zostały uregulowane i Norweg gambijskiego pochodzenia będzie mógł wrócić na boisko. Gdzie? ... (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne/lechpoznan.pl | Foto: LN

Kownacki z golem w reprezentacji!

Napastnik Lecha Poznań, Dawid Kownacki, strzelił gola w spotkaniu młodzieżowej reprezentacji Polski przeciwko rówieśnikom z Włoch. W meczu zagrało trzech zawodników Kolejorza.  Podopieczni trenera Marcina Dorny... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN

Wiara Legendom

Zapewne wszyscy dobrze znają akcję kiboli poznańskiego Lecha "Wiara Powstańcom". Teraz dołącza do niej bardzo podobna - "Wiara Legendom". (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 0
KKS Lech Poznań - Górnik Łęczna
19.03.2017; 15:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Wisła Kraków - KKS Lech Poznań
31.03.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
02

 dni
22

 godzin
45

 minut
40

 sekund




Tabela ligowa
1.Jagiellonia Białystok2615502849
2.Legia Warszawa2614522848
3.KKS Lech Poznań2614432048
4.Lechia Gdańsk2614413246
5.KGHM Zagłębie Lubin2610332938
6.Wisła Kraków2611404137
7.Termalica Bruk-Bet Nieciecza2610273436
8.Korona Kielce2611385135
9.Pogoń Szczecin267373533
10.Ruch Chorzów2610364033
11.Wisła Płock268343732
12.Arka Gdynia268323830
13.Śląsk Wrocław267284129
14.Piast Gliwice267304628
15.Cracovia 265353727
16.Górnik Łęczna265254423
Społeczność
Zarejestrowanych: 1213
Użytkowników na stronie: 1
Gości na stronie: 147

Są z nami: olejniczak
Dyskusja
  • kolejorz242 2 dni temu

    ciekawy jestem też czy po meczu z wisłą tak chętnie będziesz tu wypisywał swoje wizje

  • kolejorz242 2 dni temu

    ja jestem pewien Ty dzisiaj dostaniesz lanie

  • KOLEJORZ666 2 dni temu

    Po dzisiejszym sparingu jestem pewien że z Wisłą dostaniemy lanie . Obstawiłem 3-1 .

  • kibol24 5 dni temu

    Szkoda, ze tylko na Legie tak szybko schodzą bilety. Klub powinien na kazdy mecz przeznaczać 5 tys. biletów w promocjo dla szkół za symboliczna złotówkę.

  • KOLEJORZ666 6 dni temu

    Też cię pozdrawiam

  • mazak33 6 dni temu

    zamknij już ryj , gdzie byłeś jak wygrywali wiślacki psie?

  • KOLEJORZ666 6 dni temu

    W ostatnich czterech meczach rundy Lech zdobędzie 2 pkt . Remisy z Ruchem i Płockiem.

  • StaraGwardia 8 dni temu

    w pizdzie!juz wisz gdzie? Ale fakt jest faktem,że naszych zawsze paraliżuje możliwość doskoczenia do czołówki czy jej prześcigniecie.Ktory to już raz zresztą...Drugim faktem na pewno jest to,że nie beda wszystkiego wygrywać bo nikt nie ma takiego monopolu,szkoda tylko,że przytrafił im sie slabszy dzień w takie świeto.

  • KOLEJORZ666 9 dni temu

    Gdzie te 4-0 i lider ? Za dwa tygodnie lanie w Krakowie , potem baty od przyjaciółki a na koniec przegrana z Pogonia w PP i skończy się bajka o dublecie .

  • Enkido 9 dni temu

    Pesti, rozpędź się, ściana cię sama znajdzie

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS