Walczyli do końca. Remis w ostatniej akcji!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali przed własną publicznością 1-1 z zespołem Lecha Poznań. Bramkę dla Kolejorza w ostatniej akcji meczu zdobył Darko Jevtić. Dzisiejsze spotkanie ro...

zVARiowany mecz! Remis Lecha w Gdańsku

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 3-3 z zespołem Lechii Gdańsk. Bramki dla Kolejorza zdobywali Maciej Gajos, Christian Gytkjaer oraz Maciej Makuszewski. Dzisiejsze ...

Zwycięstwo było tak blisko!

Piłkarze Lecha Poznań w piątkowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy zremisowali na wyjeździe 1-1 z zespołem Jagiellonii Białystok. Bramkę dla Kolejorza zdobył Darko Jevtić.

Informacje

Wypowiedzi trenerów po meczu z Sandecją

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 16. kolejki Ekstraklasy zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Przeczytajcie pomeczowe wypowiedzi trenerów Nenada Bjelicy i Radosława Mroczkowskiego. Radosław ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na Sandecję

Piłkarze Lecha Poznań w ramach 16. kolejki polskiej Ekstraklasy zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Poznajcie przewidywany skład Kolejorza. W bramce tradycyjnie postawiliśmy na Matusa Putnocky'ego. Z kolei pa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Trener Bjelica po sparingu Tarnovia - Lech

Lech Poznań w sobotnim sparingu wygrał bez najmniejszych problemów z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Poznaj opinię trenera Nenada Bjelicy po towarzyskiej konfrontacji z IV-ligowcem. Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań): C... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Wygrana Lecha. Nicki Bille z 4 golami!

Piłkarze Lecha Poznań w sobotę rozegrali mecz towarzyski z IV-ligową Tarnovią Tarnowo Podgórne. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem Kolejorza w stosunku 7-0. Bohaterem Lecha Poznań został Nicki Bille Nielsen, kt&oa... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Przewidywany skład Lecha na Górnika

Przed zawodnikami Lecha Poznań bardzo ważne spotkanie Lotto Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Tradycyjnie przed meczem podajemy Wam przewidywany skład Kolejorza. Wydaje się, że trener Nenad Bjelica może dokonać kilku zmian w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/Olga Kwik

Przewidywany skład Lecha na Wisłę

Drużyna Lecha Poznań podejmie dzisiaj na INEA Stadionie zespół Wisły Kraków. Tradycyjnie przed meczem prezentujemy przewidywany skład Kolejorza. Miejsce w bramce zarezerwowane jest dla Matusa Putnocky'ego. Z kolei w... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN

Urazy Janickiego i Situma

Mario Situm i Rafał Janicki to zawodnicy, którzy już w pierwszej połowie musieli opuścić plac gry. Okazuje się, że obaj mają problemy ze stawem skokowym - czytamy w oficjalnym komunikacie klubu. Mario Situm zgłosił uraz ju... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Pozostałe

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 0
Sandecja Nowy Sącz - KKS Lech Poznań
18.11.2017; 18:00
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Wisła Płock
26.11.2017; 15:30
::Ekstraklasa::
06

 dni
02

 godzin
53

 minut
46

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.Legia Warszawa1610201431
2.Górnik Zabrze168332329
3.Wisła Kraków168201627
4.Jagiellonia Białystok167211927
5.Korona Kielce157251525
6.KKS Lech Poznań166241425
7.KGHM Zagłębie Lubin156221723
8.Arka Gdynia165171722
9.Lechia Gdańsk165222420
10.Śląsk Wrocław165202420
11.Wisła Płock166182320
12.Sandecja Nowy Sącz164141818
13.Termalica Bruk-Bet Nieciecza164151917
14.Piast Gliwice164172516
15.Cracovia 163192415
16.Pogoń Szczecin16212279
Społeczność
Zarejestrowanych: 1256
Użytkowników na stronie: 1
Gości na stronie: 58

Są z nami: kjanski85
Dyskusja
  • Maciej Olejniczak 20 godzin temu

    Punkty i wyniki są systematyczne wpisywane. Poczekajcie zawsze do końca kolejek i wtedy się przypominajcie jeśli jest coś źle wpisane

  • kolejorz242 20 godzin temu

    a Szanowna Redakcja to mam wrażenie że 2 pkt za lechię mi nie dopisała

  • kolejorz242 20 godzin temu

    jedyne pocieszenie że kolejorz666 nie jest już kibicem lecha bo nie warto i nie będzie już nas zamęczał

  • kolejorz242 20 godzin temu

    kur. to był dramat, piach nad piachy, szumne zapowiedzi rutkowskiego o ostatnich kolejkach na pokazanie się celem dalszej selekcji nic nie wniosły bo nie widziałem wczoraj żeby ktokolwiek chciał się pokazać

  • Paweł68 21 godzin temu

    Szkoda słòw co oni grają!Rozpieldolić tą bandę!

  • Paoro wczoraj o 22:05

    Bieljca i jego zagraniczny szrot wypier&!*=$

  • KOLEJORZ666 wczoraj o 20:04

    No to dzisiaj piłkarki i pseudotrener udowodnili ze nie warto już być kibicem Lecha ! Takiego gówna nie było nawet za Bakero i Rumaka !

  • mazak33 wczoraj o 19:54

    Zero ambicji, zagraniczne szroty rutkowskiego

  • kolejorz242 wczoraj o 18:12

    lech nie potrzebuje kibiców sukcesu

  • KOLEJORZ666 2 dni temu

    Dzisiaj się okaże czy warto jeszcze być kibicem Lecha .

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS