Trójka do zera. Pogoń 0-3 Lech

Piłkarze Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu Lotto Ekstraklasy wygrała 3-0 z zespołem Pogoni Szczecin. Dwie bramki dla Kolejorza zdobył Dawid Kownacki, a oprócz niego trafił Marcin Robak.

Pewna wygrana! Piast 0-3 Lech

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Piasta Gliwice. Poznaliśmy wyjściową jedenastkę Kolejorza.

Powstanie Muzeum Lecha Poznań!

Umowa na stworzenie projektu muzeum Lecha Poznań została podpisana. Za adaptację wnętrz INEA Stadionu na potrzeby stałej ekspozycji klubowych trofeów, koszulek, pamiątek i innych eksponatów odpowiadać będzie ten sam arch...

Informacje

Wypowiedzi trenerów po meczu Pogoń - Lech

Drużyna Lecha Poznań w wyjazdowym spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy wygrała pewnie 3-0 z zespołem Pogoni Szczecin. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczowe wypowiedzi obu trenerów – Kazimierza Moskala oraz Nena... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Pogoń - Lech (zapowiedź)

W 23. kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Arbitrem głównym spotkania jest Daniel Stefański.  Inauguracja ligi Kolejorz znakomicie rozpoczął 2017 rok w Lotto Ekstraklasie... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN/RG, KK

Przewidywany skład Lecha na mecz z Pogonią

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy zmierzy się na wyjeździe z zespołem Pogoni Szczecin. Tradycyjnie przed meczem przedstawiamy Wam przewidywany skład Kolejorza. (więcej...)

Bjelica przed meczem z Pogonią

Co trener Lecha Poznań myśli o najbliższym rywalu? Czy Nenad Bjelica patrzy na Pogoń w kontekście środowej potyczki w Pucharze Polski? Przeczytajcie! - Najtrudniejszym rywalem jest zawsze ten następny - ocenia Pogoń chorwack... (więcej...)

Sytuacja kadrowa przed meczem z Pogonią

W najbliższej kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań rozegra wyjazdowe spotkanie z Pogonią Szczecin.  Kolejorz jest jedynym zespołem w lidze, który do tej pory nie przegrał spotkania. Poznaniacy mają też czyste konto i... (więcej...)

Dodał: klaudiakazmierczak | Źródło: własne | Foto: LN

Przedstawienie rywala: Pogoń Szczecin

W najbliższej kolejce Lotto Ekstraklasy Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin, aktualnie siódmą drużyną ligowej tabeli. Jak spisywała się drużyna w przerwie zimowej?  (więcej...)

Znamy ceny biletów na finał Pucharu Polski

Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej ustalił nowe ceny biletów na najbliższe trzy finały Pucharu Polski. Kolejorz ma wielkie szanse, by trzeci raz z rzędu pojawić się na PGE Narodowym i wreszcie sięgnąć po trofeum. 1 marca o godz... (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: PZPN | Foto: LN

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
0 : 3
Pogoń Szczecin - KKS Lech Poznań
24.02.2017; 20:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin
01.03.2017; 20:00
::Puchar Polski::
04

 dni
03

 godzin
12

 minut
06

 sekund




Tabela ligowa
1.Lechia Gdańsk2213352543
2.Jagiellonia Białystok2213412342
3.KKS Lech Poznań2312381941
4.Legia Warszawa2211452538
5.KGHM Zagłębie Lubin219292234
6.Termalica Bruk-Bet Nieciecza2210253034
7.Pogoń Szczecin237343230
8.Arka Gdynia238283029
9.Korona Kielce239324629
10.Wisła Kraków228323628
11.Śląsk Wrocław226223026
12.Cracovia 225312825
13.Wisła Płock226283225
14.Piast Gliwice225223822
15.Ruch Chorzów227313919
16.Górnik Łęczna214213918
Społeczność
Zarejestrowanych: 1204
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 73

Są z nami:
Dyskusja
  • KOLEJORZ666 7 godzin temu

    Co za inteligentne wypowiedzi stempel .

  • Stempel 16 godzin temu

    J.e.b.a.ć . l.e.w.a.k.ó.w

  • Stempel 16 godzin temu

    Maciej ! NSNP

  • Stempel 16 godzin temu

    miało być : z nami .

  • Stempel 16 godzin temu

    w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j

  • Stempel 16 godzin temu

    StaraGwardia@ Tak jak pisał Maciej zawsze możesz się przyłączyć . Przelej konkretną sumkę , a najlepiej , systematycznie wspieraj prowadzącego , to zapewne porzuci codzienną pracę ( jeśli takową ma ) i nie będzie robił nic innego tylko zapełniał Lechitę najnowszymi newsami , informacjami z pierwszej ręki , wywiadami z gwiazdami i zaspokajał Twoje nadzieje .Nie jesteś w stanie sprostać zadaniu ? To zamilcz na wieki . Tu wszyscy uprawiają wolontariat , więc albo jestes nz nami , albo *********** .

  • Paoro 19 godzin temu

    Wilusz do zmiany

  • StaraGwardia 21 godzin temu

    troche tych pomagierow już sie tu przewinęło,dziś ich już tu nie widzę,pewnie tez mieli za duzo obowiązkow i za to zrezygnowali.

  • Maciej Sadłowski 22 godzin temu

    @StaraGwardia - zawsze możesz pomóc

  • StaraGwardia wczoraj o 13:46

    ja wychodze z założenia ze jak sie za coś brać to na powaznie,a jak sie ma pelno innych obowiązkow i nei potrafi sie wszystkiego pogodzić to trzeba z czegoś z rezygnować.Ja wiem ze lechita to maćku takie "twoje dziecko" ale nie robisz tego dla siebie tylko dla nas wszystkich czytelnikow.a od jakiegoś czasu nie można nic dobrego powiedzieć...

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2017 | IonicCMS