Gytkjaer show! Zwycięstwo na zakończenie!

Lech Poznań 3-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza w dzisiejszym spotkaniu Lotto Ekstraklasy. Trzy bramki dla Kolejorza zdobył Christian Gytkjaer. Piłkarze Lecha groźnie zaatakowali już w 4. minucie meczu, kiedy Darko Jevtić ...

Dwie różne połowy Lecha Poznań

Lech Poznań w spotkaniu 20. kolejki polskiej Ekstraklasy zremisował bezbramkowo z zespołem Zagłębia Lubin.

Skromna wygrana Kolejorza z Cracovią

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 19. kolejki polskiej Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 1-0 z zespołem Cracovii. Zwycięską bramkę dla Kolejorza w pierwszej połowie meczu zdobył Emir Dilaver. LECH POZNAŃ 1-...

Informacje

Gytkjaer po badaniach!

W niedzielnym meczu rozgrywanym przeciwko Arce Gdynia, najskuteczniejszy strzelec poznańskiej drużyny opuścił boisko w 59 minucie spotkania z podejrzeniem złamania nosa. Rozgrywający dość średnie spotkanie ( podobnie jak cała dr... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne|lechpoznan.pl | Foto: LN

Poszukujemy osób do redakcji!

Serwis internetowy Lechita.Net poszukuje młodych i ambitnych osób do redagowania serwisu internetowego. Jeżeli chciałbyś spróbować swoich sił w dziennikarstwie, to dajemy Tobie taką możliwość. Zainteresowane osoby p... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: własne | Foto: LN/RoG

Wygrana Lecha z 3-ligowcem!

Piłkarze Lecha Poznań w swoim pierwszym meczu towarzyskim w trakcie zimowych przygotowań wygrali na bocznym boisku przy INEA Stadionie 4-3 z zespołem Polonii Środa Wielkopolska. Poznaniacy do przerwy prowadzili różnicą dw&... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Kadra Lecha na obóz w Turcji

Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Bartosz Przybysz, Bartosz Mrozek (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Khoblenku w Lechu Poznań!

Działacze Lecha Poznań zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakontraktowali kolejnego zawodnika. Tym razem na Bułgarską trafił Olekisiy Khoblenko, który został wypożyczony na okres pół roku z opcja transferu defi... (więcej...)

Tomasik oficjalnie w Lechu Poznań

Piotr Tomasik zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Lewy obrońca złożył dzisiaj podpis pod 3,5-letnim kontraktem. - To doświadczony Polak. Potrafi grać ofensywnie, a to jest dla ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

Ukrainiec przylatuje na testy!

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań już niebawem zakontraktuje kolejnego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji ukraińskich mediów wynika bowiem, że w czwartek testy medyczne w Kolejorzu przejdzie Ołeksij Chobłenko repreze... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: ukrainefootball.net | Foto: LN/RoG

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
2 : 0
KKS Lech Poznań - Pogoń Szczecin
18.02.2018; 18:00
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Korona Kielce - KKS Lech Poznań
25.02.2018; 18:00
::Ekstraklasa::
00

 dni
10

 godzin
55

 minut
37

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.Legia Warszawa2314352444
2.Jagiellonia Białystok2312322442
3.KKS Lech Poznań2310321640
4.Górnik Zabrze2311453639
5.Wisła Płock2311322936
6.Korona Kielce239383135
7.Wisła Kraków2310342935
8.Arka Gdynia238282332
9.KGHM Zagłębie Lubin238332932
10.Śląsk Wrocław237283727
11.Lechia Gdańsk236313626
12.Cracovia 236303425
13.Piast Gliwice235243323
14.Sandecja Nowy Sącz234243722
15.Termalica Bruk-Bet Nieciecza235233921
16.Pogoń Szczecin235253720
Społeczność
Zarejestrowanych: 1257
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 44

Są z nami:
Dyskusja
  • KOLEJORZ666 5 dni temu

    Pierwszą połowę jeszcze sie dało radę na trzeźwo obejrzeć , przy drugiej to już oczy krwawiły . Ten zimowy szrot to kolejny popis naszego skautingu .

  • KolejowaMachina 6 dni temu

    Dosyć ciekawa pierwsza połowa. Gytkjaer widać że chce coś strzelić ale nie ma sytuacji. Druga połowa tragiczna dobrze ze Dilaver grał świetnie z tyłu dołożył jeszcze bramkę. Mimo to forma majewskiego tragiczna na dziś radut niewiele wniósł. Obym się mylił ale kolejna rewolucja bedzie latem bo nie wróże nic dobrego z naszych transferów zimowych.

  • mazak33 6 dni temu

    Drogo sprzedać nie inwestować, a uzupełniać taka to polityka w klubie

  • KOLEJORZ666 6 dni temu

    Różnica między szrotem jaki sprowadził Lech a piłkarzami których kupiła Legia jest ogromna .

  • kolejorz242 7 dni temu

    legła była niezwykle skuteczna a śląsk nic nie grał, na razie nie ma co dramatyzować, jeden mecz wiosny nie czyni

  • KOLEJORZ666 8 dni temu

    Legia wczoraj pokazała kto będzie rządził w lidze .

  • KOLEJORZ666 9 dni temu

    Wcale tego nie jestem taki pewny . Pogoń walczy o życie co było widać w meczu z Sandecją , a te nasze piłkarki wszystko mają w d.upie a na ławce Bjelica .

  • kolejorz242 10 dni temu

    o wynik następnego meczu niedzielnego z pogonią to ja się nie boje, powinno być lekko łatwo i przyjemnie ale wyjazdy po pogonii mnie przerażają

  • KolejowaMachina 11 dni temu

    Brakuje kogoś takiego jak Linetty, walczył odbierał piłki a przy okazji potrafił wnieść dużą wartosć w ofensywie. Ja jestem tego zdania że jak mają kupywać z zagranicy piłkarzy przeciętnch to lepiej dać szansę chłopaką z akademi. Nie wiem dlaczego ale gra Trałki mi się nie podoba licze że szybko dostanie kartkę żółtą i dostanie szansę ktos z dwójki Moder Serafin.

  • kolejorz242 11 dni temu

    mnie już nie interesują remisy a jak bjelica nie straci bramki to był dla niego dobry mecz, mam już tego też dosyć, chcę ofensywnej ładnej radosnej gry, to ja już wolę parę razy przegrać niż wiecznie remisować, mimo wszystko nie pozostaje nić innego jak wierzyć w przebudzenie ze snu zimowego czytaj obozu, rutkowski i tak go nie wyrzuci na tą chwilę tylko po sezonie więc pozostaje tylko wiara

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS