Wladimir Volkov na testach w Lechu!

Przedstawiciele Lecha Poznań zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jeszcze w zimowym okienku transferowym sprowadzą do swojego zespołu nowego piłkarza grającego na pozycji lewego obrońcy. W piątek na testach medycznych ...

Nicki Bille Nielsen oficjalnie w Lechu!

Nicki Bille Nielsen został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań - potwierdził menadżer zawodnika publikując zdjęcie za pośrednictwem Instagrama. Duńczyk pomyślnie przeszedł testy medyczne, po których złożył podpis p...

Porażka na koniec roku. Piast 2-0 Lech

Drużyna Lecha Poznań w spotkaniu 21. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy przegrała na wyjeździe 0-2 z zespołem Piasta Gliwice. Bramki dla lidera rozgrywek strzelali Bartosz Szeliga oraz Josip Barisić.

Informacje

Chrobry Głogów ostatnim sparingpartnerem tej zimy

9 lutego o godz. 15:30 Lech Poznań rozegra swój ostatni sparing tej zimy. Rywalem Kolejorza będzie I-ligowy Chrobry Głogów. Lechici - podobnie, jak ostatnio Termalika, z którą zmierzą się w lidze za 6 dni - postanowili utajnić spo... (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

Walka o obywatelstwo dla Buricia

Niewykluczone, że już wkrótce Jasmin Burić otrzyma polskie obywatelstwo. Przedstawiciele Lecha Poznań spotkali się ostatnio z wojewodą wielkopolskim - czytamy na stronie internetowej Przeglądu Sportowego. (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN

"Popis" poznańskiej policji. "Klima" z zakazem

4 lutego do kibiców poznańskiego Lecha trafiły niedobre wiadomości. O 6 rano przez policję z własnego domu został wyprowadzony "Klima", człowiek odpowiedzialny za doping w Kolejorzu. (więcej...)

Dodał: Łukasz Przybyła | Źródło: własne | Foto: LN

Przygotowania Termaliki do meczu z Lechem

Drużyna Termaliki Bruk-Bet Nieciecza będzie pierwszym rywalem Lecha Poznań w rundzie wiosennej. Beniaminek polskiej Ekstraklasy w ubiegłą sobotę rozegrał ostatnią grę kontrolną, w której wygrał 2-0 z pierwszoligowym Zagłębiem Sosn... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: termalica.brukbet.com | Foto: LN

WIDEO: Bramka Djouma w lidze szkockiej

W ostatnim czasie bardzo dobrze w barwach Heart of Midlothian radzi sobie Arnaud Djoum. Były piłkarz Lecha Poznań jest podstawowym zawodnikiem szkockiego zespołu, a w niedzielnym starciu przeciwko Hibernian zdobył efektownego gola... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: własne | Foto: LN

Rezerwy Lecha lepsze od Legii

Drużyna rezerw Lecha Poznań przygotowująca się do rundy wiosennej trzeciej ligi rozegrała w sobotnie południe kontrolne spotkanie z drugim zespołem Legii Warszawa. Podopieczni trenera Ivana Djurdjevicia wygrali pewnie 4-2. (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: własne | Foto: LN

Jakim składem na Termalikę?

Piłkarze Lecha Poznań zakończyli już zgrupowanie w Hiszpanii, a od poniedziałku rozpoczynają treningi przygotowujące do niedzielnego starcia z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza. Tymczasem już teraz postanowiliśmy wybrać podstawowy skła... (więcej...)

Dodał: maciusdebno | Źródło: własne | Foto: LN

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
2 : 0
Piast Gliwice - KKS Lech Poznań
20.12.2015; 18:00
::Ekstraklasa::
Następny mecz
KKS Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
14.02.2016; 15:30
::Ekstraklasa::
05

 dni
17

 godzin
45

 minut
20

 sekund



Tabela ligowa
1.Piast Gliwice2114392545
2.Legia Warszawa2111422140
3.Cracovia 2110442936
4.Pogoń Szczecin219262036
5.Ruch Chorzów219273131
6.KKS Lech Poznań218232528
7.KGHM Zagłębie Lubin217273127
8.Jagiellonia Białystok217303425
9.Górnik Łęczna217253225
10.Lechia Gdańsk216252724
11.Termalica Bruk-Bet Nieciecza216212724
12.Korona Kielce216162324
13.Wisła Kraków215282323
14.Śląsk Wrocław215212922
15.Górnik Zabrze214293221
16.Podbeskidzie Bielsko-Biała214213521
Tabela Ligi Europy
1.FC Basel6410513
2.ACF Fiorentina6311610
3.KKS Lech Poznań61265
4.CF Os Belenenses61285
Społeczność
Zarejestrowanych: 1115
Użytkowników na stronie: 2
Gości na stronie: 16

Są z nami: KOLEJORZ666, maciusdebno
Dyskusja
  • Paoro wczoraj o 17:31

    tydzień temu gol, a teraz asysta Rudniewa, HSV będzie głupie jak nie przedłużą z nim umowy, mimo, że ostatnio ma udział w każdej zdobywanej przez nich bramce..

  • Gujak 4 dni temu

    a Sisi w miare grał?? bo nie widziałem meczu

  • KOLEJORZ666 4 dni temu

    Buric - Kadar Arajuuri Wilusz Kędziora - Trałka Linetty - Pawłowski Jevtic Sisi - Bille

  • majestic 4 dni temu

    Aaa, to wiele wyjaśnia

  • Ariel1989 4 dni temu

    Ari...

  • majestic 4 dni temu

    Co tam się wydarzyło z Arajuurim? Do Dudki skoczył?

  • Ariel1989 4 dni temu

    Amen.

  • KOLEJORZ666 4 dni temu

    Fińska szmata doznała kontuzji ręki , oby to był początek jego kontuzji u Azjatów. Wszystkiego najgorszego.

  • Paoro 4 dni temu

    no i zapie*dol na zgrupowaniu ich ominie..

  • Bochen 5 dni temu

    do rozruszania czatu wystarczy news że się cały nasz szpital ma szansę wylizać do początku rundy. Z drugiej strony każdy ze spryciarzy ma wymówkę na początek że oprócz braku zgrania to jeszcze kontuzja z przygotowań... chyba się chłopaki zmówili...

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2016 | IonicCMS