Gytkjaer show! Zwycięstwo na zakończenie!

Lech Poznań 3-1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza w dzisiejszym spotkaniu Lotto Ekstraklasy. Trzy bramki dla Kolejorza zdobył Christian Gytkjaer. Piłkarze Lecha groźnie zaatakowali już w 4. minucie meczu, kiedy Darko Jevtić ...

Dwie różne połowy Lecha Poznań

Lech Poznań w spotkaniu 20. kolejki polskiej Ekstraklasy zremisował bezbramkowo z zespołem Zagłębia Lubin.

Skromna wygrana Kolejorza z Cracovią

Piłkarze Lecha Poznań w spotkaniu 19. kolejki polskiej Ekstraklasy wygrali przed własną publicznością 1-0 z zespołem Cracovii. Zwycięską bramkę dla Kolejorza w pierwszej połowie meczu zdobył Emir Dilaver. LECH POZNAŃ 1-...

Informacje

Wygrana Lecha z 3-ligowcem!

Piłkarze Lecha Poznań w swoim pierwszym meczu towarzyskim w trakcie zimowych przygotowań wygrali na bocznym boisku przy INEA Stadionie 4-3 z zespołem Polonii Środa Wielkopolska. Poznaniacy do przerwy prowadzili różnicą dw&... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Kadra Lecha na obóz w Turcji

Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Bartosz Przybysz, Bartosz Mrozek (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN/RoG

Khoblenku w Lechu Poznań!

Działacze Lecha Poznań zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami zakontraktowali kolejnego zawodnika. Tym razem na Bułgarską trafił Olekisiy Khoblenko, który został wypożyczony na okres pół roku z opcja transferu defi... (więcej...)

Tomasik oficjalnie w Lechu Poznań

Piotr Tomasik zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami został oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Lewy obrońca złożył dzisiaj podpis pod 3,5-letnim kontraktem. - To doświadczony Polak. Potrafi grać ofensywnie, a to jest dla ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: lechpoznan.pl | Foto: LN

Ukrainiec przylatuje na testy!

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań już niebawem zakontraktuje kolejnego zawodnika. Z nieoficjalnych informacji ukraińskich mediów wynika bowiem, że w czwartek testy medyczne w Kolejorzu przejdzie Ołeksij Chobłenko repreze... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: ukrainefootball.net | Foto: LN/RoG

Transfer lada moment!

Piotr Tomasik wkrótce powinien zostać oficjalnie nowym zawodnikiem Lecha Poznań. Transfer lewego obrońcy powinien lada moment zostać sfinalizowany. Nie od dzisiaj wiadomo, że Piotr Tomasik znajduje się w orbicie zaintereso... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: Twitter | Foto: LN

Kolejny Ukrainiec w Lechu Poznań?

Wiele wskazuje na to, że Lech Poznań lada moment zakontraktuje nowego napastnika. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Przeglądu Sportowego wynika, że poznaniacy uzgodnili warunki wypożyczenia Ołeksija Chobłenki z Czornomorca ... (więcej...)

Dodał: Maciej Sadłowski | Źródło: przegladsportowy.pl | Foto: LN/RoG

Współpraca

Wielkopolski Futbol Pocztowe Krwinki Piłkarska Prawda Statystyki Piłkarskie Pomagaj Online
Ostatni mecz
3 : 1
KKS Lech Poznań - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
17.12.2017; 15:30
::Ekstraklasa::
Następny mecz
Arka Gdynia - KKS Lech Poznań
10.02.2018; 00:00
::Ekstraklasa::
21

 dni
07

 godzin
56

 minut
33

 sekund


Laboratorium Alchemika - natrualne i ekologiczne mydła oraz pielęgnujące kule do kąpieli




Tabela ligowa
1.Legia Warszawa2112282138
2.KKS Lech Poznań219301636
3.Górnik Zabrze2110403236
4.Jagiellonia Białystok2110292436
5.KGHM Zagłębie Lubin218312432
6.Arka Gdynia218262031
7.Korona Kielce218322831
8.Wisła Kraków219302631
9.Wisła Płock219262730
10.Śląsk Wrocław217263127
11.Lechia Gdańsk216303325
12.Cracovia 215283222
13.Termalica Bruk-Bet Nieciecza215233321
14.Sandecja Nowy Sącz214203021
15.Piast Gliwice214223120
16.Pogoń Szczecin214213417
Społeczność
Zarejestrowanych: 1257
Użytkowników na stronie: 0
Gości na stronie: 54

Są z nami:
Dyskusja
  • slaw53 19 minut temu

    3:1 w sparingu dla Lecha. Dobry mecz wszystkich naszych kopaczy. Brawo

  • Maciej Olejniczak 3 godziny temu

    Oby dostawał więcej szans w Serie A

  • slaw53 4 godziny temu

    A Kownaś strzela gole za golem. Szkoda, że już nie dla Kolejorza.

  • slaw53 5 dni temu

    2 x Majewski. No proszę Radek koniecznie chce zostać w Lechu Sparing Lech P. - Polonia Środa Wlkp. = 2:0 w 40 min.

  • mazak33 6 dni temu

    Admini mają już weekend :-)

  • mazak33 6 dni temu

    Gdzie News o nowym zawodniku ;-)

  • KOLEJORZ666 6 dni temu

    Oleksiy Khoblenko w Lechu Poznań . Takie info panowie redaktorzy jakby co .

  • Maciej Olejniczak 7 dni temu

    3 posty były zanim Tomasik dołączył do Lecha + jest info że już podpisał kontrakt

  • mazak33 7 dni temu

    Gdzie hit że Tomasik w Lechu? Gdzie spekulacja transferów? Gdzie Lechita.net z dawnych lat? Porażka i strona zacofana, nie dbacie o swoich użytkowników, tylko czekać jak strona się rozsypie...

  • slaw53 17 dni temu

    Wszystkim prawdziwym kibolom Kolejorza, życzę zwycięstw naszej paki w każdym meczu w tym sezonie i zdobycia MP 2017/2018. Przeżyjmy to po raz ósmy!!! Piłkarzom Lecha dużo zdrowia i ogromnego zaangażowania w pracy, a rodzinie R. bardzo dużych sukcesów w fabryce A. i podejmowania większego ryzyka finansowego w naszym klubie.

HOME | LIGA TYPERÓW | STAT4U
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Lechita.Net & LTA Group 2007-2018 | IonicCMS